Konec? Vignerová se prý rozešla s fotbalistou Zemanem!

A je to tady! Bývalá Miss ČR ANETA VIGNEROVÁ (28) už je zase volná. Její vztah s fotbalistou Michaelm Zemanem je totiž podle všeho minulostí.

Klasický scénář nastal i v tomto vztahu. Bývalá vítězka miss se zakoukala do fotbalisty (jaké klišé v dnešní době) a měl to být láska na celý život. Ovšem nakonec tomu tak nebude, protože jejich spojení je minulostí. Vzájemné soužití trvalo tři roky. Vztah už měl trhliny i v minulosti, protože se oba před dvěma lety rozešli. Pak se jim po sobě ale nejspíše začalo stýskat a proto se opět dali dohromady. Andrea zatím mlží a oficiálně nepotvrdila, že už s Michalem není. Zatím společně stále bydlí, ale už to není ono.

Jejich láska nebyla vždy zrovna snová. Už v minulosti vypluly na povrch informace, že mají trošku italskou domácnost. Hádky u nich byly takřka na denním pořádku. Dost dlouho je něco podobného bavilo a to asi díky oblíbenému usmiřování. Teď už ale nejspíš vše přesáhlo únosnou míru a oba musí od sebe. Tak uvidíme, kdo se Vignerové ujme nyní…

Foto: sociální sítě

 

 

reklama

reklama