Podívejte se na 5 nejkrásnějších blogerek světa! Je mezi nimi i Češka!

Kdo před pár lety znal slovo „blog“? Možná tak maximálně s písmenem k na konci. Pokud jste někdy sledovali volejbalový zápas, s výrazem jste se setkávali poměrně často. Dnes už je však termín blog stejně rozšířený jako třeba sociální sítě. Vybrali jsme pro vás pět blogerek, které nejenže mají statisíce příznivců, ale také jsou zatraceně sexy.

Marianna (25)
Tahle kočka pochází z Finska, a i když nepatří mezi slavné modelky, módní značky se předhánějí, aby prezentovala právě jejich výrobky. Není se čemu divit. Její sociální sítě jsou denně sledovanější než zápasy fotbalové Ligy mistrů. Ona sama však říká, že má svoji hrdost a nikdy fanouškům nedoporučí něco, o čem by nebyla stoprocentně přesvědčena. A pánové pozor, je nezadaná! Jenže smůla, prý to v nejbližší době nechce měnit…

Kenza Zouiten (24)
Nezapře v sobě marocké kořeny, což jí dodává ještě větší šmrnc. V africké zemi také čtyři roky žila. Její blog je jedním z nejčtenějších v celé Skandinávii a získal také mnoho mezinárodních cen. Dalších více než milion fanoušků má na sociálních sítích. Dokonce už má i vlastní značku Ivy Revel. Přitom ve Švédsku je blogování v poslední době velkým fenoménem. Kenza má zdatnou konkurenci například ve Victorii Törnegren nebo Angelice Blick.

Chiara Ferragni (29)
Studentka právnické fakulty v italské Bocconi žije s přítelem a psíkem Matildou v Miláně, městě zaslíbeném módě. Svůj blog The Blonde Salad založila v roce 2009 a jen o dva roky později už ho sledovalo přes sto tisíc fanoušků. Cesta byla celkem jednoduchá. Jelikož je to sexy kočka, rozhodla se fotit nejrůznější outfity a dělit se o ně s veřejností. Pracovala každý den, pořídila si nový foťák i kameru. Ze svých přátel si vytvořila produkční tým, který jí pomáhal. Rok od založení svého blogu byla hostem italské televizní show Chiambretti Nights, v Miláně se účastnila Vogue Fashion Night Out. V témže roce jí byla nabídnuta spolupráce s „A“ magazínem. A dnes? Blond dobrodružství pokračuje!

Kristina Bazan (22)
I když pochází z Běloruska, už několik let žije v USA. Dnes je žádanou modelkou, cesta však vedla přes založení úspěšného módního blogu. Vše začalo tím, že si neustále stěžovala na neskutečně příšerné outfity, které si na sebe některé ženy a dívky dokázaly oblékat. Řekla si tedy, že jim bude radit, jak na módu. Jejím prvním fotografem byl přítel James. Každý den dávala na svůj blog několik rad a tipů, až získala základnu několika set tisíc fanoušků. Nejslavnější světové značky na ni pořádaly doslova hon. Trvalo ale několik let, než se nechala přesvědčit ke kariéře modelky.

Dominika Myslivcová (21)
V malém českém rybníčku nenajdete úspěšnější blogerku. Barbie na to jde od lesa, když hraje na nejnižší lidské pudy. Závist je opravdu veliká, o čemž se můžete přesvědčit na youtube nebo jejích profilech na sociálních sítích. Cokoli zveřejní, je okamžitě terčem posměšků a urážek. O tom to ale celé je. Čím větší kontroverze, tím lépe. Vždyť ji sleduje přes sto tisíc fanoušků a její nejúspěšnější video má přes 50 milionů shlédnutí, což je na Českou republiku parádní výsledek. Není se čemu divit, že si jí všimly některé módní značky, které ji oslovily ke spolupráci. Navíc se pouští i do herecké a hudební kariéry, když spojila síly s hitmakerem Michalem Davidem. Růžová blondýnka je důkazem, že i v naší kotlině může vyrůst bogerka, která si v ničem nezadá se zahraniční konkurencí.

Foto: sociální sítě

 

reklama

reklama