Martha a Tena: Bez práce nejsou ani koláče ani pohoda!

V prosinci oslavilo sesterské pěvecké duo Martha a Tena Elefteriadu pětačtyřicet let své kariéry a současně vydalo trojcédéčko svých nejúspěšnějších písniček. Teď, jak obě dámy tvrdí, jedou dál a rády by oslavily i padesátiny své činnosti.

„Vystupujeme pořád. Nechtějte na mě kolik koncertů ročně absolvujeme, já to prostě a jednoduše nepočítám, ale rozhodně jsme zpívání nepověsily na hřebík. U nás platí, že bez práce nejsou ani koláče, ale ani pohoda. Nedokážeme si představit, že bychom skončily, chodily krmit racky a na procházky. To je cesta, která nás neláká, nikam nevede, takže ze svých aktivit nemíníme nic slevit,“ uvedla Martha, kterou jsme spolu s Tenou zastihli na premiéře filmu Moje tlustá řecká svatba 2 v Cinema City Flora. A jako správné Řekyně před promítáním zazpívaly tři písničky a pak se bavily spolu s diváky.

Do kina dorazil i partnerský pár Janis Sidovský, Pavel Vítek. Oba pánové si našli chvilku v nabitém programu. Blíží se totiž premiéra muzikálu, Ať žijí duchové (22. dubna), takže se v Kongresovém centru pozvolna finišuje.

„Zkoušíme v dekoracích, proběhly i kostýmové zkoušky, trénují se kouzla, takže práce je dost a musím konstatovat, že nás to i hodně baví. Navíc mám vlastní produkci, představení Noc na Karlštejně, která se vrací po 45 letech na zmíněný hrad. Podařilo se mi dát dohromady docela zajímavé obsazení, které ale zatím nebudu prozrazovat. Je toho tedy před docela slušná porce a trocha odpočinku určitě nebude na škodu,“ vysvětlil producent Janis Sidovský a spolu s Pavlem Vítkem se šli uvelebit na svá místa.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama