Česká Miss sice skončila, ale nezoufejte! Holky, staňte se Miss Beauty!

Jasně, Česká Miss je u nás největší a nejsledovanější soutěží krásy. Letos však spíš připomínala casting na pornoherečky nebo tanečnice u tyče. Proto jsme pátrali po vhodné alternativě. Miss Beauty je podle nás tím správným řešením pro všechny dívky, které chtějí odstartovat kariéru v českém showbyznyse. 

Miss Beauty nepatří mezi největší, o tom není sporu. Celý projekt však dává šanci mladým ženám nejen katapultovat se do vyšší společnosti a dosáhnout blíž ke svým snům, ale poskytuje také velký prostor pro účinnou prezentaci produktů a služeb široké škály partnerů. Miss Beauty je úzce propojena s významnými obchodními a mediálními partnery, se světem showbyznysu, celebrit a společenskou prestiží. Je to tedy ten správný odrazový můstek na přehlídková mola nebo před objektivy známých fotografů. Důkazem toho je i Karolína Humečková, vítězka předešlého ročníku Miss Beauty, která se následně dostala až do finále České Miss.

Soutěž probíhá ve spolupráci s MGM agency, která vítězce zajistí kontrakt. Vítězka získá další hodnotné ceny za téměř 100 000 Kč. Soutěž je určena svobodným dívkám ve věku 18 (v den konání castingu) – 27 let, které mají odvahu a chuť soutěžit, zviditelnit svoji osobnost, své schopnosti a proniknout tak do světa celebrit a modelingu rychleji, než jim nabízejí modelingové agentury. Přihlášky můžete odesílat na mail soutěže, podívat se můžete i na Facebook.

Foto: Miss Beauty 

 

reklama

reklama