Podívejte, jak se nenasytná sexbomba Mottlová zdokonaluje! Musí mít hitovky z LA!

Jedna z nejkrásnějších českých hereček BARBORA MOTTLOVÁ (29), která se objevuje například v seriálu Přístav, stále nemá dost! Jako jedna z mála kočiček z českého showbyznysu se chlubí, že dosud nepodstoupila žádnou plastickou operaci ani zkrášlovací botoxové procedury.

Přesto stále maká na své vizáži. „Jako herečka se živím svojí vizáží, ať už chci nebo ne. Nikdy jsem ani nepřemýšlela, že bych šla, jak se říká, pod kudlu. Netvrdím, že jsem dokonalá a tak na sobě dost pracuju,” řekla nám herečka, která s vášní cvičí bikram jógu. Své tělo tak zkrášluje ve dvaačtyřiceti stupních v posilovacích a protahujících blahodárných polohách. „Plastiky rozhodně nijak neodsuzuju. Asi na ní taky jednou dojde. Teď jsem dost rozmazlená svým přírodním dekoltem, ale po dětech asi hořce zapláču. Pak zřejmě nastane ten pravý čas,” svěřila se česká Playmate.

Nedávno herečka podstoupila laiserovou operaci očí, kde si nechala odoperovat šest dioptrií. Téměř tajně na podzim loňského roku zmizela do Los Angeles na tři týdny, aby omrkla Hollywood a načerpala zámořské ovzduší v centru filmových studií a světových produkcí. A přivezla si skutečně povedený suvenýr.

Ve skutečnosti se jedná o rovnátka na zuby. „Bez klasického hollywoodského úsměvu si za mořem opravdu ani neškrtnete. V pubertě jsem nosila takové ty klasické zámečkové rovnátka a to byly muka. Hrozně to bolelo a estetika žádná. Po čase se mi zoubky zase začaly křivit. Tyhle rovnátka už nosím jakou dobu a téměř nikdo si toho nevšimnul,” raduje se Mottlová nad svým úlovkem. Jde o rovnátka takzvaně neviditelná. Přesto velmi účinná a žádný dospělý se za ně stydět nemusí. „Tyhle rovnátka nosí i velké hvězdy v Hollywoodu, které ještě dohánějí resty na svém americkém úsměvu. Chodím ke své zubařce Sylvě Stejskalové, která je spojená přímo se zubní firmou v LA, která tyhle zázraky vyrábí. Takže i u nás v Čechách to mám z první ruky,” libuje si Bára. Tak uvidíme, jak dlouho jí dokonalý americký úsměv vydrží.

Foto: Martin Frajt, Ortho point

 

reklama

reklama

Podívejte, jak se nenasytná sexbomba Mottlová zdokonaluje! Musí mít hitovky z LA!

reklama