Písařík natáčel se sexy zpěvačkou! Vznikly prý záběry, které se budou pouštět jen dospělým!

Návštěvníci centra Prahy měli o zábavu postaráno, když kolem nich pobíhal muž oblečený v kuriózním kostýmu astronauta. Málokdo by v něm hledal herce MARTINA PÍSAŘÍKA (36). Ten byl v neprodyšném kostýmu ve třicetistupňovém vedru rád, že vůbec žije.

Nešlo ale o žádnou soukromou exhibici nebo snad sázku. Písařík totiž natáčel nový videoklip skupiny ISING, ve kterém hraje roli zamilovaného astronauta. Spolu s ním si hlavní ženskou roli střihla krásná zpěvačka KAROLÍNA TOTHOVÁ (23), která se představí také v duetu. Proč astronaut, na to odpovídá už samotný název písničky Astronautika. „Když jsme spolu naposledy natáčeli film Modelky s.r.o., který byl sice plný hezkých holek, ale Martin si je moc neužil, slíbil jsem mu, že mu zavolám, až budu mít nějakou hezkou roli s hezkou milostnou scénou,“ vysvětluje poroducent David Laňka.

Písaříkovi však jaksi „zapomněl“, že bude celou dobu v kostýmu, a to i při zmíněné milostné scéně. Štáb měl co dělat, aby ji nakonec vůbec natočil. Všichni měli totiž neustálé záchvaty smíchu. „Bylo to něco tak bizarního, že by si u toho i David Lynch s Timem Burtonem řekli, že to je divný,“ smála se Tothová a dodala, že vznikly i záběry, které nejspíš půjdou pouze do „dospělé“ verze klipu.

Celé natáčení má ještě další pointu. Režisérům se námět klipu natolik zalíbil, že ho rozpracovali do podoby internetového seriálu, na kterém právě začínají pracovat. Koho chtějí do hlavní role? „No jasně, že Martina. Nikdo jiný než on by tuhle roli zahrát nedokázal. Je to rozený komediální talent. A slibujeme, že bude i bez skafandru, aby si konečně milostnou scénu užil,“ má jasno Laňka. Premiéra videoklipu je plánována na začátek léta.

Foto: David Laňka

reklama

reklama