Zrzka Digi z Ulice: Role svobodné matky jí moc nejde! Děti jí přerůstají přes hlavu!

V nekonečném seriálu hraje kadeřnici, která svá dvojčata zvládá levou zadní. Jenže málokdo ví, jak je v soukromí tak daleko své roli. Dcera Magdalenka a syn Josífek jsou jak čertíci na provázku a nevydrží chvíli na místě. Na herečce MICHAELE MAUREROVÉ (36) je poznat obrovská únava. Role svobodné matky jí dává dost zabrat.

Když si dvojčátka pořizovala, tak měla stálého partnera. Jenže se pak zpustila a nechala se načapat s cizím mužem ve vášnivém polibku a její manželství skončilo. Od té doby musí být na děti sama, tatínek většinou pošle jen peníze, ale nejvíc času s nimi tráví právě Míša. Jenže už spíš vypadá jak svůj stín. Ztrhaná, pobledlá, s kruhama pod očima. Tohle že je ta divoška, která se nebála žádného mejdanu, ponocování a velké kalby? Teď to vypadá, že dětská party jí dává víc zabrat, než celodenní akcička. Měla by si na chvíli odpočinout.

Potkali jsme totiž herečku na akci S kočárkem Prahou ve Žlutých lázní a nestačili jsme se divit, jak vypadala unaveně a tak nějak nepřítomně. Mezitím Majda s Pepou pobíhali s ostatními dětmi a dělali dost velký nepořádek. Ale jejich maminka už byla tak mimo, že už je nezvládla ani okřiknout. Bylo poznat, že Míše začínají přerůstat přes hlavu a potřebovali pořádnou mužskou ruku. Takhle jinak brzy padne únavou a děti se jí vymknou kontrole.

Foto: archiv

reklama

reklama