Nosková: Cože, rozchod? O ničem takovém nevím!

Přijeli spolu na buřtovou opékačku protagonistů muzikálu Alenka v kraji zázraků, který bude mít premiéru 22. září v divadle Hybernia. Jak jinak, než na motorce. A vůbec nevypadali na to, jak šly zaručené zvěsti, že jsou po rozchodu a vztah skončil.

Spíš jim to přišlo k smíchu. „Nesmysl. Také jsme se nikdy nerozešli, jen si dali drobnou pauzičku. Jsme spolu pořád a tak to bude i do budoucna,“ kategoricky sdělila MÍŠA NOSKOVÁ (33) a její parťák Ondřej Bábor jen souhlasně přikyvoval.

„Teď odlétám sama na Krétu, kde mám v plánu odpočívat a relaxovat a pak vyrážíme rodinně, tedy já, dcera Eliška a Ondřej do Dubaje. Prostě si uděláme veget. A o tom přece prázdniny a dovolené jsou, být a bavit se s nejbližšími,“ informovala Míša. V chystaném rodinném muzikálu hraje, jak jinak, zápornou postavu, která je prý jejím pravým opakem.

„Hraji Černou královnu a hodně se těším. A že jsem záporačka? Nevadí. Dokonce mě to baví, protože podobných rolí jsem hrála víc a jsou skvělé. Představuji prostě někoho úplně jiného, než jsem ve skutečnosti, protože normálně jsem duše milá a hodná. Přijďte se podívat. Ten muzikál bude určitě parádní,“ dodala Míša a šla si s Ondřejem opéci špekatou pochoutku a pak, coby milovnice adrenalinu, se snažila nabyté kalorie zlikvidovat na lezecké stěně.

Ostatní herci a zpěváci, mj. David Gránský, Anička Julie Slováčková, Petr Kutheil, Mirek Hrabě, Bořek Slezáček a samozřejmě i scénáristé Jan a Alena Pixovi se do podobných dobrodružství nepouštěli a spíše než sportovními výkony na stěně udivovali apetitem a dobrou náladou. Na kolegy se na pár minut přišel podívat i Felix Slováček, jak jinak, než že bez manželky Dády, ale s psím doprovodem, vlčákem Fattym.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama