Letos poprvé u vody! Miss Earth 2014 Buranská předvedla svá zvětšená prsa!

Poměrně krušné období má za sebou modelka a bývalá Miss Earth NIKOLA BURANSKÁ (24). Zemřel jí tatínek, často cestuje za prací, spává po hotelech a svůj život přirovnává k životu v kufru.

Vyrazila proto na víkend do vodního ráje v Bešeňové v Tatrách a pořádně si užívala. Svá nová prsa předvedla i na mole. „V poslední době jsem se snažila hodně cestovat. Neustále lítám, trávím čas na letišti a po hotelích. Občas se probudím a nevím, kde jsem. Potřebovala jsem si trochu odpočinout a v Tatrách se mi to podařilo. Letos jsem ještě nebyla u vody, ani u bazénu ani u moře. Miluju i tobogány a všechny vodní atrakce. Tady jsem nevěděla, co dřív vyzkoušet. Nejvíc jsem se asi vyřádila na tobogánové věži a v horkých léčivých termálních bazénech. Příště rozhodně zkusím diving centrum. Nikdy jsem se ještě nepotápěla,“ řekla Nikola, která se chystá vrátit do Tater v prosinci se svým dlouholetým přítelem, se kterým žije v Dánsku.

Čtyřiadvacetiletá modelka se na Slovensku zúčastnila i fashion show, největší akce léta. „Ležérní modely návrhářky mě bavily a hlavně předvádět na jednom pódiu s Majkem Spiritem? To bylo fakt super,“ přiznala Buranská, která se ještě v srpnu chystá s maminkou na týden do Říma a pak ji čekají přípravy na zářijové státnice na vysoké škole.

Foto: Gino Paradise Bešeňová

 

 

reklama

reklama

Letos poprvé u vody! Miss Earth 2014 Buranská předvedla svá zvětšená prsa!

reklama