Modelka Romana Pavelková změnila image! Že by nový pan Božský?

Před několika dny se objevily nové snímky české modelky ROMANY PAVELKOVÉ (31), kde ji nezdobí její obvyklá, rudá hříva, ale sofistikované, sexy mikádo. Co se týče nás žen, změně vzhledu většinou předchází i změna v životě. Nezbývá, než se ptát, zda i u Pavelkové v nové image nehraje roli nějaký pan neznámý.

Abychom rozřešili tuto záhadu, zeptali jsme se přímo Romany a ta nás vyvedla z omylu. Ve změně účesu má opravdu prsty muž, ale rozhodně není neznámý. „Za skvělým stylingem stojí kadeřník Jan Špilar z brněnského kadeřnictví, se kterým plánuji nafotit kampaň pro přírodní vlasovou kosmetiku,“ vysvětluje svou proměnu modelka. Jan Špilar je katolický duchovní a kadeřník, který se může pyšnit mnoha cenami z tuzemských i mezinárodních kadeřnických soutěží. „Miluji zdravé a krásné vlasy,“ říká o sobě Špilar a osvětluje, v čem spočívá vyjímečnost této organické vlasové a tělové kosmetiky.

Výrobky jsou zcela bez alergenů, fosfátů, barviv, silikonů a parabenů. Barvy mají nízký obsah amoniaku. Přípravky jsou spolehlivé a účinné. Jsou po nich krásné vlasy a hezky dlouho drží. Vůně jsou podmanivé, stejně jako příznivá cena výrobků InSight. Navíc ještě dodává, že přípravky jsou šetrné k životnímu prostředí a lze s nimi dosáhnout i lepších výsledků, než anorganickou kosmetikou. Jste připraveni oslnit zdravými vlasy bez chemie?

 
Foto: InSight a Jiří Šujanský
reklama

reklama