Nos jako trauma z dětství. Monika udělala zásadní krok

Strážnici městské policie Moniku Šestákovou neustále pronásledovalo trauma z dětství. Nepomohlo ani to, když sama založila rodinu. Našla si hodného manžela Aleše, porodila mu dva syny – Denise a Adama a vlastními silami si postavili dům a žili spokojeným životem. Nos, který má Monika po otci, alkoholikovi, jí prožité trauma připomínal při každém pohledu do zrcadla…

Ve svých čtyřiatřiceti letech se Monika rozhodla udělat zásadní krok a přihlásila se do pořadu TV PRIMA Vysněná krása. Uvědomila si totiž, že by se konečně mohla zbavit problému, který jí trápí už od puberty. Už při úvodním rozhovoru s moderátorkou Alicí Bendovou si uvědomila, jak ji staré trauma pořád bolí. Došlo i na slzičky. Emotivní byl i pohled do zrcadla pravdy, u kterého se Monika měla rozloučit s tím, co na sobě nemá ráda. Kromě nosu by se ráda zbavila podbradku a také chtěla hezčí prsa.

Další kroky odhodlané strážnice vedly na naši kliniku, kde ji čekala konzultace s MUDr. Peterem Mertanem z Kliniky YES VISAGE. Ten se po domluvě s Monikou rozhodl, že nos, prsa i podbradek zvládne udělat najednou v rámci jedné anestezie. Povadlá prsa získala díky modelaci přirozeně mladistvý tvar a objem, podbradek vyřešila moderní laserová liposukce a tvar nosu operace zvaná rhinoplastika. Jako zkušený operatér si s trojitým zákrokem dokonale poradil a Monika se zase vzorně věnovala domácí rekonvalescenci.

Zatímco nová prsa uviděla už brzy po zákroku, nový nos zůstával ukrytý pod sádrou. Nemohla se dočkat, až ji doktor Mertan na kontrole sundá. A na svůj nový nos se pak nemohla vynadívat – jako by tam vždy patřil! Líbil se nejen Monice, ale i jejímu manželovi a vlastně všem, kdo ho viděli. Se starým nosem odešlo i to největší trápení.

Vrátila se k běhání a začala pracovat na své postavě, ale také vylepšovat obličej. O ten se u nás na klinice postarala MUDr. Zuzana Macková z Kliniky YES VISAGE, která Moniku botoxem zbavila vrásek na čele, jemně zvětšila a osvěžila rty kyselinou hyaluronovou, a především výplní na stejné bázi upravila také bradu. Zapadlejší bradu zvětšila a protáhla, čímž se její tvář zharmonizovala. Monika teď vypadá mladší a jemnější.

Sama Monika září spokojeností, užívá si nejen nový nos a vymodelovaná prsa a omlazenou tvář, ale i to, že zmizel její podbradek a přibyla nová brada, která je k obličeji harmoničtější. Monika se sama v sobě smířila s tím, co bylo a rozhodla se, že dál už se chce v životě jenom radovat. A plnými doušky si začala užívat své vysněné krásy.

Na cestu za její vysněnou krásou a další proměny účastnic pořadu se můžete podívat ZDE.

reklama

reklama