Loučení s břichem bylo dojemné. Slzela i moderátorka pořadu Alice Bendová

Podívat se na své břicho, které pro Pavlínu dvanáct let představovalo velký mindrák, přímo do zrcadla nebylo vůbec snadné. Díky podpoře moderátorky pořadu Alice Bendové a specialistům Kliniky YES VISAGE to nakonec zvládla.

Sedmatřicetiletá manažerka Pavlína Kukuczková na první pohled působí jako spokojená a sebevědomá žena. Ovšem zdání mnohdy klame. Jejím trápením byl převis kůže na břiše, který ji zůstal po porodu dcery. Přestože se snažila dietou i cvičením vše dostat do původního stavu, vytahané kůže na břiše se zkrátka zbavit nemohla.

Pavlína se však nedokázala s tímto stavem smířit, postupně se uzavírala do sebe a snažila se svůj „mindrák“ všemožně schovávat. Také chuť pracovat na své postavě dál se postupně vytrácela. Dvanáct let se vyhýbala pohledu do zrcadla, partnerovým dotykům a při intimních chvilkách zhasínala.

Nakonec se rozhodla jít doslova s kůží na trh a přihlásila se do pořadu TV PRIMA Vysněná krása. Hned v úvodu pořadu nastal pro Pavlínu nejtěžší okamžik, kdy musela předstoupit před zrcadlo a rozloučit se s břichem. „Tak já se loučím, břicho. Děkuju ti za dceru a těším se na nový začátek,“ pronesla. Velice emotivní okamžik dojal i moderátorku pořadu, také maminku Alici Bendovou.

Následně už ji čekala konzultace s vedoucí lékařkou plastické chirurgie MUDr. Andreou Musilovou z Kliniky YES VISAGE, která ji vysvětlila, že není možné se takto velkého kožního převisu zbavit pouhým cvičením a doporučila ji abdominoplastiku v kombinaci s liposukcí. Nezapomněla s ní probrat vše, co ji čeká během zákroku i po něm. Díky zkušené lékařce proběhl kombinovaný zákrok bez problémů. Rekonvalescenci za pomoci své rodiny Pavlína zvládala dobře. Proto se za nějaký čas mohla vrátit k běžný aktivitám a postupně i ke cvičení.

Neuvěřitelná proměna postavy ji natolik nadchla, že se rozhodla ve vylepšení pokračovat. Tentokrát se zaměřila na svůj obličej a ruce, neboť ji trápilo, že přibývající roky jsou na nich už trochu vidět. Navštívila tedy lékařku estetické medicíny MUDr. Janu Paduchovou z Kliniky YES VISAGE, která pro celkové omlazení tváře doporučila niťový lifting a botox. Ruce, které po zhubnutí vypadaly staře, za pomoci výplní opět získaly plnost a svěží vzhled.

Když se znovu Pavlína s moderátorkou Alicí Bendovou postavila před zrcadlo nestačila se divit. Dívala se na ni skutečně šťastná, sebevědomá a spokojeností zářící žena. Proměnu nejen vnější, ale i vnitřní ocenil i její partner Vladimír, který ji celou dobu na cestě za vysněnou krásou podporoval.

Na cestu za její vysněnou krásou a další proměny účastnic pořadu se můžete podívat ZDE.

reklama

reklama