Nová tvář a nový začátek pro životem zkoušeného Rudu a jeho lásku

S Rudou a Ivetou se život zrovna nemazlil. Odnesli si z něj šrámy nejen na duši, ale i na těle. Díky vzájemné lásce se ty první jmenované hojí, a s těmi druhými jim pomohou odborníci z Kliniky YES VISAGE.

Příběh sedmapadesátiletého Rudolfa není vůbec záviděníhodný. Nejdříve jako horník strávil zavalený několik dní v dole, odkud si odnesl vážné zdravotní problémy. V další práci, coby pracovník ostrahy, byl napaden zlodějem a během útoku přišel o zuby. Nakonec přišel i o manželku, která podlehla rakovině jícnu.

Jednoduchý život neměla ani Iveta. Z manželství, ze kterého má dva syny, si odnesla nehezké vzpomínky. Po rozvodu zůstala dlouhá léta sama a další vztah neplánovala. Pak však potkala osudem zkoušeného Rudu a zamilovali se do sebe. Zatímco šrámy na duši se pomalu hojí, tak ty na těle stále zůstávaly. Proto se Iveta rozhodla přihlásit Rudu do Vysněné krásy. Doprovodila ho do studia za moderátorkou pořadu Alicí Bendovou, kde i ona dostala možnost zúčastnit se proměny a využila ji.

Největším trápením Rudy byly zuby. Cesta k bezchybnému úsměvu nebyla snadná, ale výsledek určitě stojí za to. Nešlo jen o samotný zákrok, ale s novými zuby se musel Ruda učit znovu mluvit, sžít se s nimi. Aby proměna byla opravdu dokonalá, podstoupil u MUDr. Terezy Gabryšové, celkové omlazení obličeje za pomoci botulotoxinu a výplní kyselinou hyaluronovou. Tak se zbavil hlubokých vrásek a zároveň se preventivně vyvaroval i vzniku nových.

Díky profesionálnímu zásahu MUDr. Hanky Skeřilové také Iveta výrazně omládla. Operace víček sama o sobě mnohdy ubere až 10 let, ale výsledek podtrhla novinka ve formě moderního šetrnějšího faceliftu – YES FastLift. Jedná se o výrazné chirurgické omlazení, které se však ale obejde bez narkózy, provádí se pouze ambulantně a nevyžaduje žádné dlouhé zotavování. Iveta tak jako mávnutím kouzelného proutku omládla hned o několik let. Po zhojení se Iveta na kliniku vydala znovu na konzultaci s MUDr. Terezou Gabryšovou, aby společně za pomoci botulotoxinu a výplní doladily výsledný efekt k dokonalosti. Iveta se dočkala hladkého čela i plnějších rtů a nakonec i vysněných hustých řas v Beauty zóně kliniky.

Pak už se oba partneři svěřili do rukou vizážistky a stylisty, aby v plné kráse mohli opět předstoupit před zrcadlo. Odhalení bylo pro všechny doslova šokující. Nejen, že oba žasli nad neuvěřitelnou proměnou, ale Ruda svou milovanou zcela nečekaně požádal o ruku. Přestože mu Iveta opakovaně říkala, že se znovu vdávat nechce, po chvilce napětí souhlasila. Teď už nezbývá než s novou tváří i s novým sebevědomím směle vkročit do nového života. 

Na cestu za jejich vysněnou krásou a další proměny účastnic pořadu se můžete podívat ZDE.

reklama

reklama

Nová tvář a nový začátek pro životem zkoušeného Rudu a jeho lásku

reklama