Nejkrásnější ňadra Česka: Týnuš Třešničková nemá konkurenci!

Když si Týnuš Třešničková nechávala zvětšit svoje pecky pod kobercem bylo z toho internetové pozdvižení, každý očekával, jak budou vypadat. No a ony jsou už několik měsíců na světě a je to velká paráda. Ještě, když se youtuberská hvězdička nebojí je ukazovat.

TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ patří na youtuberské scéně k těm nejvíce oblíbeným dívkám. Sice nikoho moc nezajímá její tvorba, ale každý si jí pamatuje a to především díky jejímu vzhledu. Holky ji závidí, pánové omdlévají z její krásy.

Holt je to kus a od té doby, co si nechala zvětšit prsa, platí to snad stonásobně. Třešničková se navíc nebojí a své poklady ukazuje jak jen to jde. Až se někdy dky tomu setká i s kritikou, jelikož náš národ není přející a když někdo vypadá jednoduše skvostně, tak se to neodpouští.

Konec ale byl lehce odhaleným fotkám. Krásná brunetka se rozhodla, že své poprsí všem naservíruje přímo na talíř a také tak učinila. Vznikla tak fotka, která na Instagramu má již takřka 10 000 liků a neexistuje snad muž, kterému by z ní nespadla čelist na zem. Holt jsou to pořádné balóny, na které bychom se mohli dívat snad pořád…

Foto: sociální sítě

reklama

reklama