Herec Petr Batěk si chodí od rodiny odpočinout do nevěstince

Navenek spokojený manžel a otec, ve skutečnosti však muž, který si chodí do nevěstince užít drsnějšího sexu. To je role, kterou ve videoklipu k písni Válka v postelích skupiny Alchymie zahrál herec Petr Batěk. A je třeba říct, že tak sexuálně otevřený videoklip tu snad ještě nebyl.

Tvůrci očekávají, že jejich dílo brzy někdo nahlásí a k jeho spuštění se dostanou jen ti, kterým již bylo osmnáct, ale zároveň věří, že zdravý rozum a myšlenka, kterou videoklip odráží, zvítězí nad puritánstvím. Válka v postelích totiž není o sexu, ale o manipulaci a přetvářce, o využívání jednoho člověka druhým, o znevažování takových hodnot, jakými jsou důvěra a rodina.

„Vidíme to všude kolem nás. Spousta lidí se přetváří, aby lhala sama sobě, ostatním, snaží se vytvářet o sobě iluzi dokonalosti, a přitom dělají jedno svinstvo za druhým,“ říká herec Petr Batěk, na kterého čekalo natáčení drsného sexu, což byla role, kterou velmi zvažoval. Ale pak se rozhodl ji přijmout právě proto, co příběh videoklipu říká. On sám je s výsledným klipem spokojený, ale připouští, že jeho partnerka už z něj tolik nadšená nebyla. A jak se líbí vám?

reklama

reklama