Zapomenutá Tereza Skoumalová změnila účes: Je to pokrok nebo další propadák?

Většinu Missek si člověk tak nějak zapamatuje, bohužel to ale není případ Terezy Skoumalové. Té se sice podařil v soutěži krásy obdivuhodný výsledek, ale upadla do zapomění. Teď se snaží o změnu, je to ale opravdu ten správný krok?

TEREZA SKOUMALOVÁ (26) je jedna z těch modelek, které i když uspěli v rámci České Miss, tak upadly do zapomění. No, schválně, kdo z vás si ji pamatuje. Přitom její kamarádky a spoluvítězky Gabriela Franková a Nikola Buranská se do povědomí české veřejnosti dostali. Je pravdou, že Gabriela předveším díky svým velkým vnadám a Nikola zásluhou specifického vzhledu a vztahu s českým fotbalistou Filipem Novákem.

Nyní to ale vypadá, že Tereza přeci jen podniká kroky k tomu, aby se tato situace změnila. Možná sice nechce modelingem žít a mít ho jako hlavní zdroj financí, ale přeci jen pochopila, že změna je život a někdy i logickým a dobrým krokem.

Už delší dobu neudělala nic se svými vlasy, a proto bylo to třeba to změnit. Vlnité vlasy si tak nechala nažehlit a nutno říct, že rovné vlasy ji velmi sluší a hodně prokoukla. „V té nejlepší péči,“ okomentovala fotku na Instagramu. No, nejlepší to asi stále není, ale lepší bezesporu, protože takhle jí to opravdu sluší.

Foto: Instagram

 

 

reklama

reklama