Na co Paľo Habera sbalil krásku Danielu Peštovou? Pod oblečením skrývá něco, o čem jsme neměli ani páru!

Když zpěvák PAĽO HABERA (53) začal randit se slavnou topmodelkou DANIELOU PEŠTOVOU (45), tak se všichni podivovali, co na něm vlastně vidí. Dobře, má určitě charisma, ale pořád je menší než ona a proslýchá se, že kvůli tomu trpí napoleonským komplexem. Jenže pod oblečením skrývá něco, o čem jsme něměli ani ponětí.

Nádherná Daniela by mohla randit s kdejakým hollywodským krasavcem, ale ona se zamilovala do slovenského rockera, který má podle některých škarohlídů vrchol své kariéry dávno za sebou. Proto si prý přivydělával po pěveckých soutěžích jako porotce. Jenže je tu něco, co může vidět modelka jen v jejich ložnici. A to je jeho urostlá mužná hruď. Asi je sexy blondýnka na zarostlé hrudníky a mírně vypracované bicáky, žádný Schwarzenegger.

A světe div se, i po dvou dětech je Daniela stále na svého partnera „nadržená“ jako na prvním rande. Je vidět, že modelů už má za svou kariéru až po krk a spokojí se s malým zpěvákem. Habera prý ale doma dokáže být pořádně dominantní a ta správná hlava rodiny, která si vždy umí dupnout.

Sice povaha s napoleonskými komplexy je někdy dost nesnesitelná, ale když Paľo odhodí košili, modelka se možná neudrží a hned doma zas vládne harmonie. Jen se přesvědčte, jak vypadá svlečený zpěvák, na dovolené totiž rád dává své tělo lehce políbené fitkem na odiv.

Foto: sociální sítě

 

reklama

reklama

Na co Paľo Habera sbalil krásku Danielu Peštovou? Pod oblečením skrývá něco, o čem jsme neměli ani páru!

reklama