Největší české zlatokopky, 5. díl: Aneta Vignerová

Dvanáct krásných žen, dvanáct koček, které mají rády peníze, slávu a popularitu. Udělaly by pro ně hodně, některé více, některé méně. Několik týdnů jste měli možnost hlasovat v exkluzivní anketě o největší zlatokopku. Vybírali jste z dvanáct žen, pro něž je luxus denním chlebem. Ani nás nepřekvapil velký zájem o tuto anketu, za který děkujeme. Slíbili jsme, že vám představíme všech dvanáct, abyste měli přehled o jejich „zásluhách“. V minulých dílech jsme vám přinesli příběhy Gábiny Dvořákové, Michaely ŠtoudkovéLucie Šlégr Králové a Nikol Moravcové. Dnes vám představujeme ANETU VIGNEROVOU (28).

Kdo si nemůže vybrat, tak vybírá tak dlouho, až přebere. To je přesně příběh Miss České republiky z roku 2009. Hned po vítězství v soutěži krásy začala řádit jako Černá ruka. Party, mejdany a luxusní večírky ve vysoké společnosti, kam se do té doby nepodívala ani klíčovou dirkou. Podařil se jí poměrně slušný úlovek, když rozhodně nepatří k nejkrásnějším Miss, které kdy byly zvoleny.

Jejím vyvoleným se stal o dvacet let starší podnikatel Kamil Bahboun. Nastěhovala se do jeho luxusního bytu za 7 milionů v pražských Holešovicích. Po dvou letech ji však chlápek kopnul do zadnice a modelka skončila na ulici. Sebrala si tedy svých pět švestek a zdrhla do Havířova k rodičům. I když, ono těch švestek bylo víc. Byznysman na ní nešetřil a nakoupil jí poměrně slušnou výbavičku hadříků, kabelek a botiček.

Vignerová je však holka podnikavá a chtěla co nejrychleji zpět do Prahy. Chytla se protekčního synka Davida Krause, ale tady jí pšenka nekvetla. I když má hošík slavného taťku, sám toho moc neumí. A ani v showbyznyse není nijak extra provařený. Šla tedy o dům a ulehla na lože Tomáše Ujfalušiho. Fotbalista jí zaplatil několik zpátečních letenek do Madridu, kde tenkrát hrál za tamní Athlético. Aneta si sice malovala růžovou budoucnost, „Ujfi“ měl však jasno, jako ostatně vždy, co se týkalo „jeho“ holek na zavolání.

U kopačky však nakonec přeci jen skončila, i když jde o mnohem méně solventní partii. Michal Zeman má navíc pověst násilníka, svoji expartnerku měl fyzicky napadat. Ovšem mohou to být jen pomluvy a pokud je Vignerová šťastná, tak ať si to užívá plnými doušky.

Co si Aneta „vykutala“
– dva roky bydlela zadarmo v luxusním bytě
– od Bahbouna výbavičku za cca 1 200 000 Kč
– od Ujfalušiho věci za cca 500 000 Kč
– udržovala si mediální pozornost, z toho plynou lepší kšefty

Foto: Herminapress

 

 

 

reklama

reklama