Přítel Míši Noskové má jasno: Svatba nebude!

Jsou spolu už nějakou dobu. Spíš delší, než kratší. Do sňatku se ale ani jeden pár zrovna nehrne. Jak všichni zainteresovaní tvrdí, ke spokojenosti nepotřebují „požehnání“ starosty ani glejt. Tak to vidí MÍŠA NOSKOVÁ (32) i i její přítel ONDŘEJ BÁBOR (25).

O papíru to prý není. „Byli jsme spolu na dovolené v Thajsku, na naší první, a paráda. O svatbě je ale hodně předčasné mluvit. Někdo potřebuje na vztah oficiální papír a štempl z radnice, my ne. Milujeme se a je nám spolu fajn, ovšem budeme-li manželi, je ve hvězdách. To, co žijeme a prožíváme nám nikdo nevezme, jsme zamilovaní a nic víc neřešíme. Neptejte se ale, jestli skončíme na radnici. O tom to opravdu není,“ řekl na křtu cédéčka zpěvačky Magdalény „ A jedééém“ Ondřej Bábor.

Do chomoutu se nežene ani Bohuš Matuš. S přítelkyní Nikolou je už nějaký ten pátek, ovšem na lásku potvrzenou úřadem ani jeden z nich nespěchá. „Je to, čím žijeme, takový italsko-český vztah. Jednou jsme nahoře, podruhé dole. Nevím, zda-li je to osudové a ani to neřeším. Řekneme-li si „ano“ je otázkou. Není to ovšem rozhodnutí, které uděláme v dohledné době, spíš o tom rozhodne čas. Spěch není tím, co by mělo být ve vztahu rozhodující,“ nechal se slyšet Bohuš Matuš.

Foto: Herminapress

reklama

reklama