Myslivcová zase šokuje! Doma na Ostravsku dělá prodejní výstavy e-shopu!

Je jí všude plno. DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) vlétla do Prahy jako uragán, zaplnila stránky novin a weby o ní chrlí jeden článek za druhým. Nezašla ale už moc daleko? Na domácí ostravské hroudě totiž dělá prodejní výstavu svého e-shopu!

Jasně, když z Ostravy před pár měsíci odcházela, byla známou blogerkou. Měla statisíce fanoušků, kteří se po ní opičili a skočili by pro ni snad i pod vlak. Teď se však vrací jako celebrita první třídy. A zřejmě toho hodlá náležitě využít. Už na zítra totiž v Opavě v obchodním domě  OC Breda & Weinstein zorganizovala akci, která ji může posunout zase o level výš. Aby toho nebylo málo, 30. 6. se pak v Opavě všechno zopakuje.

Zdá se, že Dominika je malinko namyslivcovaná, když si myslí, že jí to fanoušci budou stále žrát. Nebo se pleteme my a je to sázka na dobrou kartu? Pravdou je, že zatím dokázala všechno, co si usmyslela. Její videoklip k songu BEZ TEBE láme rekordy a už se blíží k čtyřem stovkám shlédnutí. Navíc je prý písnička z dílny Michala Davida tak dobrá, že se přezpívá ještě do angličtiny. A to česká Barbie zvládla i zkoušky na vysokou školu. Čeho se od ní ještě dočkáme?

Foto: archiv

reklama

reklama