Vlaďka Erbová: Chlapi přijdou a zase odejdou! Teď nic nehrotím!

Modelka a playmate 2003 VLAĎKA ERBOVÁ (34) má za a asi před sebou nelehké období. Vztah s bývalým fotbalistou Tomášem Řepkou je ten tam a maminka dvou dětí, Markuse a Viktorky, řeší, co dál.

Je na ni vidět, že je stále smutná. „Dojde-li v životě ke změnám, tak na ně se může nevázat i nový začátek. Uvidím, kam mě moje cesta zavede. Všemu nechávám volný průběh. Můj poslední půlrok byl relativně zdravotně komplikovaný, mám za sebou ne úplně komfortní období. Teď, a musím to zaklepat, jsem po všech operacích a nemocech a doufám, že už mě čekají jen ty lepší zítřky,“ s hořkým úsměvem uvedla Vlaďka

Dva chlapi, dvě děti. A co dál, nezanevřela na další partnerskou perspektivu? „Chlapi? Oni do života přijdou, někteří zase odejdou. Je to o vždy dvou lidech. Mě se to, bohužel, nepovedlo, nebo vlastně nám. Určitě mi to není jedno, ale život není zase až tak dlouhý, aby ho člověk přežil, ale prožil, proto se neuzavírám a neříkám – vztah už ne. Nic nehrotím, čas ukáže,“ doplnila.

Vlaďku Erbovou jsme načapali v AP Fotostudiu, kde pózovala se svými mrňaty u atraktivních automobilů. „Mercedes, kterým jsem jezdila, jsem vrátila jeho majiteli a pomohli mi kluci z Brna, kteří mají autopůjčovnu. Teď mám na nějaký čas BMW, ale i tyhle vozy mě zajímají. Pohybovat se po Praze, nebo po republices dvěma dětmi, není jednoduché. Jsem ráda, že jsem dostala nabídku ke spolupráci. A jaká jsem řidička? Chyby na silnici občas dělá každý, ale jelikož, jak jsem řekla, mám děti, tak jezdím zodpovědně. Hlídám si rychlost a myslím si, že moje karta řidiče je plná všech plusových bodů,“ dodala Vlaďka Erbová a šla opět zapózovat u zajímavých vozů.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama