Hokejový bůh se mění před očima: Za pubertálním chováním stojí striptérka Veronika

I když je JAROMÍRU JÁGROVI (44) přes čtyřicet let a donedávna se choval jako dospělý muž, tak po boku chtivé Veroniky, která se umí tak skvěle obtáčet kolem tyče, mění v neposedného diblíka. A jeho hokejová rodina se nestačí divit, co se to s jejich idolem děje.

Od té doby, co začal randit s VERONIKOU KOPŘIVOVOU (25), tak se jeho chování mění od základů. Už to není takový ten uvědomělý muž, ale spíš střelený puberťák, který nechá se sebou pořádně zametat svou přítelkyní, která si asi na sociálních sítích musí něco dokazovat.

Samozřejmě Veronika všem musí dokázat, jak si Jardu omotala kolem prstu, že mu třeba nevadí, když na Snapchatu vypadají jako dva psy a mění jim hlasy. Národ jen tak trochu nechápe, proč ho dostává do takových situací a proč se tomu Jágr nebrání. Vždyť je tohle pod jeho úroveň, aby se tak shazoval, nemá to zapotřebí. Ale asi chytil druhý dech a cítí se na patnáct. Vždyť nebýt „Kopřivy“, tak určitě se nejede předvádět ani do Varů, ale slečna striptérka asi potřebovala být středem pozornosti, tak proč k tomu Jardu nedokopat.
Prostě celkové chování před svým fandy změnil, nestačí se divit ani jeho rodina. Podle našich zdrojů by ho nejradši viděli vedle holky s čistým štítem, která ho bude skvěle reprezentovat a nedělat s ním psí kusy. Snad se ještě Jarda nezačne v Německu obtáčet kolem tyče, jako to viděl u své lásky. A že jí to šlo, nějaká ta eura si holka šikovná vydělala.
Foto: archiv
reklama

reklama

Hokejový bůh se mění před očima: Za pubertálním chováním stojí striptérka Veronika

reklama