Myslivcová natáčela nový klip! Vzniká další protestsong?

Je to jen pár dní, co se DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) vrátila z Teplic. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby tam neprožila něco, co jí doslova vzalo dech. Co to bylo? Podívejte se pod článkem.

Myslivcová se evidentně nebojí říkat své názory nahlas, za což si zaslouží obdiv. „Byla jsem v šoku, opravdu. Miluju naši zem, naše lidi a když nás někdo ničí a přetváří k obrazu svému, chce se mi brečet,“ kroutila blogerka nechápavě hlavou po návratu ze severu republiky.

Na rozdíl od některých politiků a veřejně činných populistů nechce jen tak přihlížet a nechat si rodnou vlast změnit na islámský stát. Proto se zřejmě rozhodla přiložit ruku k dílu. V jejím případě vlastně spíš hlas. Podle našich informací měla s týmem režiséra Davida Laňky a producentem Martinem Müllerem natočit nový song a následně i videoklip na text Michala Davida. Zpěvačka však na poslední chvíli změnila plány. „Písničku, kterou jsem chtěla původně natočit, jsem zatím odložila. Svůj tým jsem ale využila, nazpívala jsem úplně něco jiného,“ tvářila se tajemně.

Zatím nechce říct, o co jde. Prý se to všichni včas dozví. Chystá se snad další růžový nesmysl? Nebo nový protestsong? Něco podobného už tu bylo v minulosti mnohokrát. Asi nejznámější písní podobného typu je Veličenstvo Kat Karla Kryla. Pozadu nezůstala ani Marta Kubišová, Tomáš Klus nebo skupina Lucie a jejich Ohneň. Věta „Už se nechcem nikdy vracet, tam kde nám bylo mizerně,“ se stala téměř heslem. Uvidíme, s čím Myslivcová přijde. Každopádně její rozhořčení se současným stavem v České republice je zcela pochopitelné.

Foto: archiv

reklama

reklama