Pánové smůla! Nejvnadnější česká Miss už zase není volná!

Modelka a česká Miss 2014 GABRIELA FRANKOVÁ (22) nemá o nápadníky rozhodně nouzi. Po rozchodu s dlouholetým přítelem Romanem by ji rád ulovil snad každý muž. A vypadá to, že už se to jednomu podařilo. Vnadná blondýnka je znovu zamilovaná.

Gábinu Frankovou jsme potkali v Tatrách. Kde jinde by mohla víc oslňovat muže, než u bazénu v sexy bikinách. Málokdo sledoval poslední červencový víkend v areálu něco jiného, než modelčino bujné poprsí a vypracovanou postavu. Gábina už ale zřejmě není k mání. „Chci být už opatrná a dávám si na muže pozor. Moje babička vždycky říkávala důvěřuj, ale prověřuj. Dřív jsem se tomu smála, ale teď se tím chci řídit. Něco na tom určitě bude,“ řekla modelka a naznačila, že je na obzoru skutečně nový muž. Během svého pobytu měla neustále hlavu v oblacích a působila zamilovaně.

Neustále si s někým volala a psala esemesky. Můžeme se vsadit, že se v blízké době neznámý objeví a žádaná kráska zlomí srdce všem svým nápadníkům. Gino Paradise Bešeňová navštívila Gábina již poněkolikáté. Naposledy do Tater zavítala loni v zimě právě s bývalým partnerem Romanem. Nostalgické vzpomínky se ale tentokrát nekonaly. „Loni jsem si užívala hlavně termální bazény. Byla jsem v Bešeňové v březnu a pohled na zasněžené vrcholky hor byl neuvěřitelný. Teď v létě jsem zase otestovala spíš adrenalinovou zónu. Užívala jsem si s Anetou Vignerovou a Nikolou Frankovou a řádily jsme jak malé holky. Jezdily jsme na klouzačkách a blbly na nafukovacích atrakcích. Byla to legrace. Těším se, až si to zase zopakujeme a co nejdřív do Bešeňové vyrazíme,“ dodala Gábina.

Foto: Gino Paradise Bešeňová 

 

reklama

reklama