Hrdlička už z Novy vyletěl, Perkausová vyhazovu na Primě asi utekla!

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Vyprávět by o tom mohl i bývalý sporťák televize Nova MICHAL HRDLIČKA (27). Zlobil, dělal průšvihy a hlavně opustil ikonu národa Lucii Borhyovou. Trest na sebe nenechal dlouho čekat, dostal bodlo a bude mít co dělat, aby našel práci. Definitivním hřebíčkem do rakve byl festival v Karlových Varech. Podobný osud možná čekal EVU PERKAUSOVOU (22), minimálně pro tentokrát tomu však asi utekla.

Nad blondýnou se prý také stahují mračna, v jejím případě na Primě. A dost možná se také čekalo, jestli nepřijde nějaká ostuda, na což jsou Karlovy Vary docela dobrým místem. Perkausová však měla štěstí v neštěstí. Nepustili ji totiž na prestižní Moët party, kde se vždy celebritky pořádně odvážou a pak pokračují do víru města.

A tak se nakvašená moderátorka Top Staru rozhodla z místa festivalu odjet. „Lístky už nesehnala, nepomohl ani exmilenec Karel Kuba. Jenže mám pocit, že právě on byl důvod, proč ji tam nakonec nepustili. Vždyť Kuba že má s Hrdličkou a jeho dalšími kumpány hodně kamarádký vztah. A těch ostud dělali ve Varech víc. Asi s ním jednoduše organizátoři nechtěli mít nic společného,“ upozornil náš zdroj na jeho podivnou minulost a na údajná napojení na všechno možné.

Přitom prsatá kočička už mohla být z Primy dávno pryč. Není to tak dávno, co zatoužila po angažmá na Nově. Slovo dalo slovo (a kdo ví, co se ještě komu dalo) a flek byl díky vlivu jistého producenta na světě. Jenže smůlička, nakonec z toho sešlo. Podle našich informací proto, že si Eva řekla o moc peněz. Na navýšení nástupního platu ani její „šikovnost“ nestačila.

Takže kdyby šla ve stopách Hrdličky a dostala teď ještě padáka z Primy, dalo by se mluvit o pořádně špatném období. A to už vůbec nemluvíme o jejím osobním stalkerovi, ve kterého se proměnil její další exmilenec Adrian Stojkov. Režisér za ní prý všude chodí, dokonce na ni údajně čekal schovaný na letišti, když se vrátila z natáčení jednoho pořadu. Není tu něco divného? Celá Prima se s tím dost baví.

Foto: Playboy, archiv

reklama

reklama