Módní kreace Andrey Verešové ocenila maminka, sestra i neteř. Jak to vidí sama topmodelka?

Přední místa mezi diváky módní přehlídky Bratislavské módné dni 2018, která se konala v pražském Obecním domě v rámci Česko-Slovenského večera, patřily mamince Andrey Verešové Ester, sestře Alexandře a neteři Elle. Ženy klanu Verešů jsou na svou Andrejku velice hrdé a jsou jejími největšími fanynkami. Aby také ne!

Slovenská top modelka Andrea Verešová uvedla v Obecním domě část nové kolekce A/W BlackEve, kterou vytvořila s módním návrhářem Michalem Markem.

„Byla to pro mne velká čest, uvést první část kolekce A/W BlackEve ve spolupráci s nadějným a talentovaným módním návrhářem Michale Markem. Ten dokázal zhmotnit všechny moje představy a návrhy do reálné podoby a vytvořit modely, které přesně vystihují to, co cítím, co ráda nosím a co nám, ženám sluší,“ uvedla Andrea Verešová a dodala, „značka BlackEve nenabízí pouze plytké módní trendy, ale nabízí styl a to není stejné jako móda. Jak tvrdí moje kamarádka, módní guru Františka Čížková: „styl je vyšší dívčí“.

Andrea Verešová se nezabývá jen módním byznysem, ale také velkou část času věnuje svému Nadačnímu fondu Andrey Verešové (NFAV) na podporu dětí z dětských domovů a sociálně slabých rodin. Při slavnostním Česko-Slovenském večeru na kontě fondu přistálo od firmy Pierre Fabre krásných 2000 EUR, za což je Andrea velice vděčná.

„Vážím si všech lidí, kteří nemyslí jen na sebe a dovedou se podělit o svoje štěstí a úspěch. Mám radost, že aktivity nadace se rozjely tak rychle a my jsme tak mohli už pomoci desítkám dětí. Největší radost mám z každoročního sportovního kempu. Snažíme se děti motivovat do budoucna tak, aby se pak lépe uplatnili v dospělém životě.“

Andrea Verešová toho zvládá opravdu hodně a je jen otázka času, čím opět příjemně překvapí.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

Módní kreace Andrey Verešové ocenila maminka, sestra i neteř. Jak to vidí sama topmodelka?

reklama