Aleš Cibulka: Po jedenácti kalendářích se pustím do románu

Patří k moderátorským hvězdám. A nejen to. Stvořil už jedenáct kalendářů pro pamětníky, pokřtil čtvrté pokračování své knihy Černobílé idoly a vážně uvažuje, že by se pustil i do románu. Prostě Aleš Cibulka nemíní končit se svou literárněkalendářovou činností, ale chce naopak své aktivity ještě zintenzivnit.

„Dneska křtíme už jedenáctý kalendář a čtvrtou knížku ovšem žádný konec série se nechystá. Budu pokračovat, protože mě to hrozně baví a navíc si herci, kteří se v nich objevují, zaslouží, aby nebyli zapomenuti. Dnes jsem do naší tradiční restaurace U mrtvýho ptáka pozval i všechny příbuzné a potomky skvělé herečky Nataši Gollové, její neteř, prapravnučku a prostě všechny z širokého okruhu rodinných příslušníků, aby tady byli s námi. A kdo přijde za rok? To se uvidí. Hvězd stříbrného plátna a jejich rodinné příslušníky, k nimž se všichni rádi vracíme, je strašně moc. Takže mám co dělat a mám se nač i těšit,“ s úsměvem uvedl Cibulka.

O čemže svěží dramatický románový debut bude Aleš neprozradil. „Nechám si to zatím pro sebe. Ale jen naznačím, že to bude mít souvislost s filmem, známými osobnostmi a určitě bych byl rád, aby to bylo zábavné a snad i vtipné,“ naznačil budoucí romanopisec.

Kmotrou kalendářů na rok 2019 a současně i patronkou knížky Černobílé idoly se stala zpěvačka Eva Pilarová. Mezi hosty slavnostní akce se objevila i Miriam Kantorkovám, dorazil Josef Zíma, Kristián Kodet, Vlastimil Harapes a řada dalších známých osobností.

Foto: Herminapress

reklama

reklama