Svátková je krásná i bez retuše. Pochlubila se tím úplně všem!

Takhle chceme naše celebrity vidět co nejčastěji. Vlastina si nemá potřebu na nic hrát a klidně ukazuje své přirozené já. Jak se vám všem líbí?

VLASTINA SVÁTKOVÁ (36) je na sociálních sítích velmi oblíbenou celebritou a není se čemu divit. Nemá potřebu si na nic hrát a dokáže být naprosto přirozená. „Někdy se to povede i bez filtru a retuše, když je venku dobré světlo. Že vám je o pět let míň je jenom takový bonus,“ vyjádřila se.

„Jenomže to, že člověk na fotce vypadá hezky, neznamená, že je uvnitř šťastný, že má úžasný vztah a nic mu nechybí. Paradoxně, právě ty ženy, které vypadají nádherně, dokážou s nádherným úsměvem maskovat, jak moc je bolí duše,“ pokračuje české herečka.

Vaří dokonalé, nádherně vypadající jídla, ale pak se tajně přejí a vyzvracejí to. Podávají neskutečné výkony v práci i doma, ale „nestíhají“ se najíst, protože by přibraly. Vychovávají úžasné děti, ale za nic se nepochválí. Jsou šarmantní, krásné, talentované. A přitom samy sebe nevidí. Nevidí to, co vidí ostatní. Nevidí, že mají dar zářit…Já jsem byla jednou z nich. Navenek hezká fotka. Uvnitř žena, která o sobě neustále pochybovala,” dodává a má naprostou pravdu.

reklama

reklama