Moderátorka Lucie Borhyová našla novou lásku? Jezdí za ní tajemný cizinec!

Že by konečně narazila sympaťanda LUCIE BORHYOVÁ (37) na toho pravého? Po smůle s namyšlenými frajírky by si to zasloužila. Podle našich informací totiž za ní domů do Prahy – Březiněvsi dojíždí neznámý muž a zdržuje se tam dost často!

Od té doby, co se minulý rok v říjnu rozešla s tátou dcery Lindy (1,5) MICHALEM HRDLIČKOU (27), tak byla sama jak kůl v plotě. V baráku žila sama s dětmi a čekala, jestli ještě nějakou tu lásku potká. A vypadá to, že je to už tady!

Podle sousedky Lucky, která bydlí kousek od jejího domu jsme se dozvěděli, že tam čím dál častěji dojíždí jistý gentleman, který pomáhá Lucce s chodem domácnosti, třeba nakoupí, poseká zahradu nebo tak. Ale nikdy se nezdrží přes noc. Možná to jen nechtějí uspěchat. Přeci jen moderátorka zaplula vždy do vztahu tak rychle po hlavě, že to dopadlo fiaskem.

Ale teď to vypadá, že by konečně mohlo jít o toho pravého, který se o svou lásku stará, jak může. Chce jí být na blízku, ale chápe, že je ještě zlomená z rozchodu s Hrdličkou, který chodil za jinými. Jde na to pomalu a možná dělá dobře. Lucka zatím mlčí, ale podle toho, jak září na všechny strany, tak to napovídá tomu, že je zase zamilovaná. A taky by si to po všech kotrmelcích, co jí život uštědřil, zasloužila. Uvidíme, jestli nám toho neznámého cizince brzy představí.

Foto: archiv
reklama

reklama