Král rozkoše Nekonečný má novou oběť! Podívejte, koho si vyhlédl!

Velvyslanec království rozkoší, zpěvák DANIEL NEKONEČNÝ (49) zlákal na svou příští afrodiziakální cestu kolegyni Lindu Finkovou. Jak prozradil, vyveze jí na jednu ze svých haciend v Karibiku a dá jí ochutnat ze všech nápojů slasti. „Rozšiřovat obzory v oblasti životních rozkoší je mé poslání a radost, takže proč nepoučit i přítelkyni pěnici a neprobudit v ní smyslné vibrace?“ položil si řečnickou otázku Dan.

Aby dal alespoň částečně Lindě nahlédnout do programu, který ji v nedaleké budoucnosti čeká decentně se s ní pomuchloval a před zvědavými zraky přihlížejících jí zachumlal do svého zářivého saka. Příliš opěvované rozkoše si ale pod textilním svrškem neužil, protože v parku za Staroměstskou radnicí musel splnit ještě jeden úkol. Stal se kmotrem vůbec prvního cédéčka skupiny Maxíci s názvem Baby pop.

Jako vždy při jeho vystoupeních i na tomto křtu plály ohně a létaly konfety, takže metaři ze širokého okolí měli o odpolední práci postaráno. Kmotrovství novinky se zhostil i kouzelník Pavel Kožíšek.

„Maxíky znám a nemohl jsem nepřijít a co se týče kolegy kmotra Dana Nekonečného, s nímž se znám řadu let, i mě chtěl zasvětit do afrodiziakálních obřadů, ovšem musel jsem s díky odmítnout. Jednak z časových důvodů a pak i pro klid v rodině,“ s úsměvem vysvětlil Pavel Kožíšek a odešel se po slavnostním aktu spolu se synem a manželkou občerstvit do přilehlého restaurantu.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama