Faltýnová dostala od svého boháče dárek za dva miliony! A ještě si rýpla do svého ex!

Ta si ale uměla vybrat život. Modelka PETRA FALTÝNOVÁ (38) je zasnoubená s americkým milionářem Davidem a opravdu s ním nestrádá. Teď dostala jen tak novou káru minimálně za dva miliony. Má z toho takovou radost, že nezapomněla poškádlit bývalého přítele LEOŠE MAREŠE (40).
Kdo by jen tak nechtěl dostat luxusní BMW, Petra prostě ví, jak si to zařídit. Žije si svou pohádku a na útrapy s bývalou láskou si vzpomene jen  tehdy, když upozorní na to, že Leoš nemá tolik peněz jako její „amík“.„Tohle nemusím vracet,“ napsala u fotky s novou károu. Jakoby tím narážela na to, že moderátor si spousty aut jen půjčuje a pak s nimi machruje, takže i jeho partnerka vždy vše musela vracet. Ale tohle dostala a už je a jen její, prostě David nemusí hledět na peníze a jen proto, aby své snoubence vykouzlil úsměv, tak jí prostě dá auto.

Ano, milé zlatokopky, takhle se to dělá. Máte se ještě co od Petry učit, ta už má léta praxe. V jejím „životopisu“ byste jen těžko hledali nějakého chudáka, co by ji nezahrnoval dárky. Prostě má ten dar
„náhodou“ se seznámit s milionářem…
Foto: archiv
reklama

reklama