Míša Gemrotová: S hrou na babu jsem skončila!

Přišourala se o berlích, přesto s úsměvem na rtech. Bolest pomalu odeznívá, i když jak tvrdí, občas se ozve, ale není prý žádný bolestín a dokáže zatnout zuby. Zpěvačka MÍŠA GEMROTOVÁ (29) doplatila na svou zálibu v dětských hrách.

„No, není to až taková záliba, spíše jsem chtěla udělat dětem radost a zahrála si s nimi na babu. Chvilku to bylo v pohodě, pak jsem podklouzla a výron byl na světě. Po ošetření jsem tedy dostala tyhle apartní berličky, které mi, bohužel, ještě nějaký čas, budou spolu s kolegyní a kamarádkou Kamilou Nývltovou, dělat časté společníky,“ vysvětlila Míša, která přišla do Divadla Broadway na lehce slavnostní stopětadvacátou reprízu muzikálu Mýdlový princ, v jejímž rámci byl přivítán stotisící divák zmíněného muzikálu, který navíc získal zahraniční zájezd.

A pak se, po děkovačce, decentně na oslavu juchalo v divadelním baru. Vašek Kopta s Terezou Kostkovou a Malvínou Pachlovou se bez odmlouvání věnovali porcování a ochutnávce slavnostního dortu, Josef Vágner, Jana Synková, Natálka Grossová a Josef Vágner nepohrdli ani chlebíčky. Jen představitel hlavní role, Sagvan Tofi se držel zkrátka. „Mám toho teď nějak docela dost a jsem unavenej. Tady se dlouho ani nezdržím a ještě v noci pádím na Slovensko a pak do Brna na Děti ráje. Takže jsem pořád v poklusu, ale i pohodě, i když to asi na mě tak úplně vidět není,“ s úsměvem vysvětlil Sagvan a šel v rychlosti poklábosit s kolegy.

Muzikál Mýdlový princ, má podle producenta, ještě před sebou řadu repríz. Je stále vyprodáno, ovšem už teď se podle Oldřicha Lichtenberga chystá „kousek“, který v zemích Českých údajně nemá obdobu. „Bohužel, zatím musím zůstat tajemný, mohu prozradit jen to, že na jaře 2017 u nás v divadle představíme dílo, jehož jedním z autorů bude Sagvan Tofi. Ale už teď mohu slíbit, bude to skutečná pecka,“ uvedl s mnohoslibným úsměvem producent Oldřich Lichtenberg.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama