Další provalená ostuda České Miss! Šetřit na korunkách se nevyplatilo!

Finále letošní České Miss má hned několik NEJ. Bohužel ne úplně pozitivních. Šlo o NEJnudnější galavečer, vítězka Andrea Bezdějová je NEJošklivější a NEJnosatější v historii, ředitelka Marcela Krplová nabídla finalistkám NEJšílenější smlouvy. Ale to není zdaleka vše!

Vedení soutěže má z ostudy kabát. Když prasklo, že si pro všechny finalistky vymyslelo brutální smlouvy a že řada dívek raději odstoupila, než aby něco podobného podepisovala (čtěte ZDE), tak se zdálo, že nic jiného už vyplavat nemůže. Chyba! Podařilo se nám vypátrat další „úžasný“ krok, který se Krplové aspol. povedl.

Ke královně krásy patří korunka stejně, jako k Čapí hnízdo k ministrovi financí Babišovi. Od roku 2011 do roku 2015 korunky pro Českou Miss vyráběla a dodávala firma ŠENÝR a nutno říct, že šlo o precizně vyrobené kousky. Je zřejmé, že v podstatě dokonalá ruční práce něco stojí. Ředitelka soutěže se však letos nejspíš rozhodla šetřit a dodavatele vyměnila. „Plně se distancujeme od korunky pro Českou Miss 2016. Nemáme s ní nic společného, ani návrh, ani zpracování,“ potvrdila za společnost ŠENÝR Olga Kopalová. Přitom šperky a ozdoby prestižní rodinné značky zdobí missky i osobnosti společenského života napříč planetou. Stížnosti nulové, kvalita stoprocentní.

Co byste však čekali od soutěže, která chce své finalistky obírat o sedmdesát procent všech jejich výdělků po dobu několika let? Nelze tedy předpokládat, že by majitelé měli peníze na rozhazování a podle toho to také letos dopadlo. Korunky byly, kulantně řečeno, podivné. Důkazem budiž situace ze slavnostního ceremoniálu, kdy se ozdoba pro Miss World Natálii Kotkovou rozbila přímo na pódiu. Slušná ostuda. Ale ne nadarmo se říká, že za málo peněz je málo muziky. Šetřit na nesprávných místech se nevyplácí.

Foto: Herminapress, archiv

reklama

reklama