Miluška Bittnerová na sobě tvrdě maká! Pár brambůrek do sebe přesto nasoukala!

Svoji účast v dalším pokračování taneční StarDance bere herečka a moderátorka MILUŠKA BITTNEROVÁ (38) velice vážně. Nic s partnerem Michalem Necpálem nechce ponechat náhodě a i když do startu soutěže chybí ještě řada týdnů, ona už nějakou dobu maká.

Bude to mít účinek? „Začali jsme trénovat 17. července a pojedeme, snad s výjimkou víkendů, až do prvního přenosu StarDance. Sebekriticky přiznávám, že jsem na tanec tak trochu dřevo, ale mám skvělého partnera Michala, který se se mnou rozhodně nepárá, dokonce dokáže i pořádně zvýšit hlas a umravnit mě, a makáme, co to dá,“ uvedla Miluška, kterou jsme i s jejím tanečním partnerem zastihli na drinku a ochutnávce nových nesolených chipsů ve Žlutých lázních. A jakmile je herečka zahlédla, neodolala a okamžitě začala s testováním.

„Víte, jdeme z tréninku, takže sotva pletu nohama a musím doplnit to, co jsem pohybem ztratila. Takže brambůrky vítám a s chutí doplním kalorie,“ dodala Bittnerová. Po zdolání pytlíku s pochutinou předvedla s Michalem pár kreací, které už společně nacvičili.

S o něco menším apetitem ochutnávaly smažené pochoutky i „missky“ Nikola Buranská a Tereza Budková. Obě dámy téměř vědecky vysvětlily, že tuhle lahůdku mohou, sice v přiměřeném množství, ale když je bez soli, nezadržuje v těle vodu, takže si mohou ochutnávku bez obav užít.

Ve stejném duchu hovořila i jejich kolegyně Nikol Švantnerová, která si přivedla přítele fotbalistu Jakuba Horu. „Byli jsme na dovolené v Maroku, ovšem ne turistické, ale vyloženě odpočinkové. Prostě minimum aktivit, pláž a moře. Paráda. A teď už budeme jen v Česku, já mám volnější program, ale Jakub už naplno trénuje před zahájením ligy, takže využíváme možností, abychom mohli spolu vyrazit na nějakou společenskou akci. A testování chipsů mezi ně určitě dobře zapadne,“ vysvětlila Nikol a s Jakubem se pustili nejen do brambůrků, ale i šampáňa.

Foto: Herminapress

reklama

reklama