Už je to tady! Zoufalá Budková ulovila prachatýho hokejku! Jak dlouho ale tento vztah může vydržet?

Nedávno jsme vás informovali o tom, že modelka TEREZA BUDKOVÁ (25) je po bolestném rozchodu tak zoufalá, že vystavuje svoje silikony, kde se dá. A vida. Netrvalo dlouho a na své vnady ulovila jednoho z nejžádanějších starých mládenců ONDRU PAVELCE (28), po kterém snad lační všechny pražské zlatokopky.

Momentálně spolu mají být milenci v Barceloně, kam bývalá vicemiss létá často za prací. Ani jeden se ke svému vztahu nechtěl vyjádřit, ale je jasné, že mezi nimi přeskočila jiskra, když zrovna byla Tereza na dně po rozchodu.

Na akci pro hokejisty se tulika ke kdejakému sportovci, flirtovala, kde se dalo. Měla takový výstřih, že snad by bylo i snažší, kdyby si žádné triko nebrala. A koukejta, ono se zadařilo. Jejím svodům a „hlubokým očím“ neodolal pracháč, který hraje za Winnipeg Jets. Jenže, aby nakonec sexy brunetce nezůstaly nakonec jen oči pro pláč.

Ondra je znám tím, že si rád užije, pobaví, ale na závazky on není stavěný. Proto ho ještě žádná modelka neulovila, i když se o to dost pokoušela Tereza Chlebovská či Michaela Štoudková. Sám o sobě říká, že vztah nehledá, že mu život svobodného mládence vyhovuje. Opravdu by se kvůli modelce přeci jen změnil? Tomu snad nevěří ani ten největší naivní člověk pod sluncem…

Foto: archiv
reklama

reklama

Už je to tady! Zoufalá Budková ulovila prachatýho hokejku! Jak dlouho ale tento vztah může vydržet?

reklama