Vojta Kotek je nezmar! Z pevnosti Boyard rovnou na nohejbalové kurty!

Herec, režisér a muzikant VOJTA KOTEK (28) je ve svých profesích čilý a aktivní a občas si s chutí i podráždí adrenalin. Prostě trocha napětí nesmí nikdy chybět. Nedávno se vrátil z natáčení české verze Pevnosti Boyard a včera jsme ho s kapelou TH!S načapali na rockerském nohejbalovém turnaji Festonda Cup 2016.

Docela mu to šlo, to se musí nechat. „Je to několik dnů, co jsem se vrátil z Francie a zážitky ve mně stále přetrvávají. Musím se přiznat, že ze začátku jsem se trošku bál a říkal si, ježíšmarjá snad na to mám a uvažoval jsem, jestli to s týmem dáme. Pak jsem se ale zklidnil. Právě proto, že to není soutěž jednotlivce, ale celého družstva. Je to fakt pořádný adrenalin. Soutěž, která člověka opravdu strhne a na nějaké legrácky není čas ani místo. A taky chuť. Je to intenzivní, namáhavý, ne sice dlouhý, ovšem fyzička dostane pořádně zabrat. Obával jsem se, že se budu třeba muset blíže seznámit třeba s pavouky nebo hady, tahleta zvířátka fakt nemusím, ale jak všechno dopadlo, si nechám pro sebe. Koneckonců, kdo bude mít zájem, sám se na podzim na Primu podívá,“ vysvětlil Vojta.

Jak bylo řečeno, po Boyardu se Kotek s kapelou TH!S zúčastnil nohejbalového turnaje. „Jsme tady sice nováčky, ale nechceme být jen do počtu. Pilně jsme trénovali u nás na chatě, dělali si taktické rozbory hry, sledovali video, takže osobně si myslím, že se nic nezanedbalo. Akorát neznáme moc pravidla, to je jediný, co nás může zaskočit,“ se smíchem uvedl šéf týmu, přiťukl si s kolegy na úspěch pivkem, zapálil nezbytné uklidňovací cigárko a se zájmem sledoval hru svých potenciálních soupeřů…

Foto: Herminapress

reklama

reklama