Metráček Štiková přišla o všechno! Lukrativní smlouva končí, zůstane tučnou kuličkou!

Měla všechno, na co si jen vzpomene, aby dosáhla kýženého výsledku. CHARLOTTE ŠTIKOVÁ (19) dostala jediný úkol: zhubnout do konce června alespoň na 70 kilo. Po třech měsících „tvrdé dřiny“ však jejímu managementu došla trpělivost. Aby také ne! Metráček se totiž dostal z 93 kilogramů na „neuvěřitelných“ 92!

Každý svého štěstí strůjcem, chtělo by se říct. Mladá Štiková měla k dispozici VIP permanentku a služby trenéra v Aquapalace Praha, starala se o ni samotná majitelka Petra Clinic Petra Řehořková, zadarmo dostala autoškolu a v plánu bylo i to, že až si udělá řidičák, dostane k užívání nový mercedes. Dokonce dostávala pravidelnou finanční injekci, aby se opravdu mohla věnovat pouze shazování přebytečných tuků. Fotograf celebrit a hledač talentů Filip Matušinský se na začátku roku vsadil s majiteli magazínu Playboy, že ze Štikové udělá Playmate.

Vypadá to však, že sázku prohraje a bude muset zdarma nafotit pictorial s někým jiným. Jedině, že by se tuky z macatého tělíčka nějakým zázrakem odpařily. „Vzhledem k soustavně špatné discilpíně a stížnostem našich partnerů jsme museli přerušit spolupráci s Charlotte a další proces hubnutí je pouze na její vlastní vůli a schopnostech. Nedokázala využít naplno všech benefitů, které jsme jí domluvili a její výsledky za 3 měsíce práce byly téměř nulové. Přeju jí, aby našla odhodlání a pořádně se do toho opřela. Výhody, které jsme jí nabízeli, může mít zpět, pokud dosáhne cílové váhy v určeném termínu,“ nastiňuje Matušinský jedinou možnost, jak se může Metráček vrátit do hry.

Jenomže to je asi tak pravděpodobné, jako že zítra potkáte v supermarketu mimozemšťana, jak kupuje kořenovou zeleninu na bramboračku. Nejen Matušinský však do pokusu o odtučnění mladé slečny investoval hromadu času a energie. Co by měla říkat Petra Řehořková, která kolem ní létala prakticky non stop? Přitom to na začátku vypadalo slibně. „Charlotte v prvních dnech spolupracovala velmi dobře. Vzhledem k tomu, že sama občas předcvičuji různé formy cvičení, odhadla jsem ji, a raději jsem prvních pár návštěv fitka absolvovala s ní společně. Zde jsem zjistila, že skutečně bude třeba zapracovat na technice jednotlivých cviků a na samotné energii věnované pohybu,“ vzpomíná na první krůčky majitelka Petra Clinic.

Bohužel ani ona netušila, co bude následovat. „Postupem času ovšem přestala pravidelně docházet i na procedury podporující hubnutí, nestíhala….. nebo byla zácpa, prostě cokoli. To mne velmi mrzí, protože úbytek byl pěkný, i když ještě pro tento typ postavy nedostatečný. Ale ne nadarmo se říká, že kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!“ Dá se celkem snadno polemizovat, jestli to puberťačka má vůbec v hlavě v pořádku. Co by za tohle jiné holky daly! Brát peníze za to, že hubnou? To je přeci sen. V tom případě jsou pak výmluvy ve stylu, že nestíhá, stejně trapné a ubohé, jako kdyby tvrdila, že nestíhá chodit do práce. Místo toho asi seděla s kámoškou v cukrárně a cpala do sebe koblihy.

Těžko předpokládat, že se Štiková vzpamatuje. Bylo by však záhodno. Podle nezávislého odborníka, který konzultoval její hubnoucí program, by za dobu, kdy byla „pod dohledem“, měla shodit deset až patnáct kilo. „Musela by však opravdu poctivě pracovat. Je velmi pravděpodobné, že se krmila věcmi, kterými neměla a v době, kdy to bylo absolutně nevhodné.“ Jo děvče, podělala sis to sama. Dodržování životosprávy je pro tebe španělská vesnice. V devatenácti letech vypadat jako parní válec s hlavou, to není zrovna ideální. Místo toho, aby se snažila hubnout, na svém profilu na sociální síti zveřejňuje fotky z úhlů, kde nejsou špeky tolik vidět. Nejspíš jí virtuální obdivovatelé jejího virtuálního světa ke štěstí stačí. Smutné…

Foto: Petra Clinic, Aquapalace Praha, sociálné sítě

 

 

 

reklama

reklama