Holky, neplačte, že nejste Miss! Máme pro vás 3 důvody, proč se do takové soutěže vůbec nehlásit!

O víkendu se rozhodlo o nové královně krásy, kterou se stala rodačka z Náchoda a roztleskávačka ANDREA BEZDĚKOVÁ (21). Rok si užije kralování a objíždění akcí pod záštitou České Miss, jenže všechno je jen pozlátko. Nikdy se nestane hvězdou v pravém slova smyslu, přesně jako předešlé vítězky těchto soutěží. Proč se vlastně vyplatí o korunku České Miss bojovat? Podle nás je to naprosto zbytečné. Taková soutěž z vás rozhodně celosvětově úspěšnou modelku neudělá ani za sto let.

1. Udělají z vás jen hadrovou panenku
Během roku kralování se vlastně nemůžete své kariéře věnovat, protože jste pod záštitou agentury a musíte plnit především své povinnosti. Spousty akcí navštívíte úplně zadarmo, dost přehlídek odchodíte jen za propagaci, protože jde o charitu. Musíte skákat, jak nadřízení pískají a o nějaké vlastní modelingové kariéře nemůže být ani řeč. Žádný kontrat vám neslíbili, takže si toho ani moc nevyděláte. Na rok vám půjčí byt, stejně jako auto, oboje pak musíte se svěšenou hlavou vrátit a cítíte se jako využítý bezdomovec.

2. Soutěž má dost špatnou reputaci 
Sice je po celém světě známé, že české holky patří mezi ty nejkrásnější, ale to neznamená, že zrovna takové kočky se hlásí do soutěží Miss. Ty chytřejší na sobě pracují už třeba od 14ti let, kdy se například připravují na účast v celosvětově proslulé soutěži Elite Model Look. Jen se koukněte do minulosti. Všechny vítězky této soutěže se začaly objevovat na titulní stranách uznávaných módních časopisů jako je Elle, Vogue atd. Karolína Kurková, Linda Vojtová, Eva Podzimková….A kde skončily naše Miss? Maximálně na titulce nějakých bulvárních plátků. Vítězky České Miss jsou už i kvůli věku předurčeny, že jednou budou chodit přehlídky spodního prádla nikoliv pro Victoria’s Secret, ale pro neznámé tuzemské značky někde v obchoďácích

3. Je to jen seznamka pro sportovce a podnikatele 
Nebudeme si přeci nic nalhávat. Většina holek se tam stejně přihlásí s vidinou bezstarostného života po boku milonáře a je jedno, jestli má na nohou brusle, kopačky, nebo v něčem podniká. Hlavně, aby nemusely už nikdy pracovat. A dost finalistkám   se to podařilo. Třeba Veronika Machová ulovila hokejku Romana Červenku, Tereza Chlebovská fotbalistu Pavla Kadeřábka (zkoušela to i na hokejového brankáře Ondřeje Pavelce, ale bez úspěchu) či Diana Kobzanová si omotala kolem prstu hokejistu Michaela Frolíka. Radka Kocurová zase klofla Tomáše Rosického a tak by se dalo pokračovat hodně dlouho. Jenže kam tohle vede? Sice budou zajištěné, protože nebyly tak hloupé a nechaly si udělat dítě. Ale nejsou vůbec cílevědomé, pro peníze objetovaly vlastně svůj celý život a teď budou muset na slovo poslouchat, aby dostaly platinovou kartu na svoje nákupy. Je to fakt život, který chcete?

Foto: archiv

 

 

reklama

reklama