Vedení České Miss sdírá své ovečky z kůže! Tahle kočka odstoupila, když po ní chtěli podepsat nehoráznou smlouvu!

O tom, že je Česká Miss rok od roku horší, se není třeba nijak extra rozepisovat. Tak to prostě je. Nová ředitelka Marcela Krplová z ní udělala estrádu béčkového charakteru, která skoro nikoho nezajímá. Vítězky vypadají jako podprůměrné holky z ulice (více čtěte ZDE). A tak se vlastně ani není čemu divit, že vedení soutěže chce z minima vytřískat maximum zisku. Jde to těžko. Pomoci tak prý mají i šílené smlouvy, které dívky dostávají.

Tato zpráva se už objevila před pár dny v některých českých médiích. V kuolárech českého showbyznysu se totiž šušká, že tak drsné smlouvy, které nastavili v rádoby prestižní soutěži krásy, nemají ani nelegální dělníci z východu. S modelingem prý mají asi tolik společného, jako muslim s vepřovým masem. Jenže jak to vypadá, šuškanda se zakládá na pravdě. I náš zdroj totiž tvrdí, že tři nejlepší z letošního ročníku musí odevzdávat 70 procent z veškerých příjmů po dobu pěti let. Ostatní finalistky pak čeká to samé, jen jsou zaháčkované na roky tři. „Odsotupila jsem už během semifinále, když s tím přišli. Upadli na hlavu, tohle je dobrá otrokařina,“ potvrdila nám jedna z mnoha dívek, která měla šanci na postup do finálového galavečera, ale nehodlala dělat nevolnici.

Mnohem odvážnější pak byla NATÁLIE MYSLÍKOVÁ, která se nebála ani zveřejnění svého jména. Také nepodepsala. To znamenalo sbohem, najednou se „přestala“ líbit. Smlouvu probrala se svými nejbližšími i s právníky. A zjistila, že to vážně není to, čím by chtěla být vázaná. „Ano, byl to důvod mého ostoupení,“ přiznala bez okolků. Přitom nejde o žádného vyjukaného zajíčka. V modelingu se pohybuje dlouho, v Číně se účastnila Miss Tourism International a dostala se do nejlepší desítky.

Když se nad tím člověk zamyslí, má vlastně jasný pohled na to, proč se ve finále objevily dívky, které fakt nejsou nejkrásnější v zemi. Prostě podepsaly smlouvy, které je sice budou limitovat v každodenní práci, ale tím získaly konkurenční výhodu. Dostaly se někam, kam by se jinak zřejmě ani nepodívaly. Je to hodně velká podpásovka. Ale ono už to vlastně nikoho nepřekvapí. V téhle zemi je možné úplně všechno. O další ostudě České Miss můžete číst ZDE.

Foto: Herminapress
reklama

reklama