Chcete popřát Lucii Bílé k životnímu jubileu? Máte šanci! Vaše přání či dárky si osobně převezme!

Osmnáctinásobná Zlatá slavice LUCIE BÍLÁ oslaví tento čtvrtek 7. dubna své významné životní jubileum. Ač se to u dam neříká, zpěvačka nemá problém říct veřejně všem, že jí bude prostě padesát. I proto se o víkendu v Bratislavě uskuteční trojice jejích mega koncertů s názvem Fifty Fifty. Kdo se ovšem na Slovensko nedostane, bude mít na podzim možnost jít na Fifty Fifty do pražské O2 arény, ovšem od čtvrtka do neděle máte šanci popřát Lucii Bílé osobně. 

V lobby unikátního pražského Muzea Grévin bude Lucie Bílá ve voskové podobě připravena přijímat Vaše gratulace a případné dárky. S oslavenkyní se budete moc i vyfotit a popřát jí, jak ona sama říká – do další padesátky – všechno nejkrásnější. „Samozřejmě, že Lucie Bílá bude v rámci svých úžasných koncertů na Slovensku, ale protože ji máme velmi rádi a jsme poctěni tím, že zde v muzeu voskových figurín máme její sochu, dokonce v šatech, které osobně věnovala, rozhodli jsme se, že umožníme jejím fanouškům, aby jí mohli přinést přání, dárek.  A s Lucií jsme domluveni, že jí vše předáme,“ říká marketingová manažerka Muzea Grévin Daniela Pedret.

Sama Lucie Bílá byla nápadem velmi potěšena a slíbila, že si pak během dubna následně případná přání a dárky v Grévinu vyzvedne. „Abychom zároveň ocenili gratulanty, rozhodli jsme se, že všem, kteří přijdou a přinesou přání či dárek pro Lucii Bílou, poskytneme slevu na vstupném do muzea. K jedné zakoupené vstupence bude druhá zdarma. Socha Lucie Bílé má běžně své místo v prvním patře v zrcadlové chodbě u grévinského divadla, ovšem nyní bude po celé čtyři dny stát v lobby muzea, hned u vstupu,“ prozradila Daniela Pedret. Lucie Bílá v Grévinu nejenom před dvěma lety slavnostně odhalila svou sochu, ale například zde zahajovala druhý ročník svého Černobílého tour, kdy součástí byla i velká autogramiáda.

Foto: Grevin Praha, Herminapress

 

 

reklama

reklama

Chcete popřát Lucii Bílé k životnímu jubileu? Máte šanci! Vaše přání či dárky si osobně převezme!

reklama