Tahle prsa už asi nikdy neuvidíme! Bendová dostala doma zákaz?

Sympatická herečka ALICE BENDOVÁ (42) se proslavila především svými vnady, které před kamerou několikrát ukázala. Vylepšené poprsí ji pomohlo ke slávě a je mu za mnohé vděčná. Ale i přesto se už odmítá obnažovat. To je ale škody… 

Když se někde v nějakém filmu či seriálu objevila tato vnadná diva, tak diváci oněměli a čekali, jestli ukáže něco i ze svého svůdného těla. Ale teď to vypadá, že máme „po ptákách“, teda vlastně „po kozách“. Alice se totiž rozhodla, že asi si bude hrát na jeptišku a její tělo uvidí jen její mladší přítel MICHAL TOPOL (31). „Už si na to přijdu stará, nechám taky něco mladším. A hlavně nechci dělat dětem ostudu. Aby si je ostatní děcka nedobírali, že jejich stará máma se ještě někde obnažuje, že to nikoho nezajímá,“ prozradila se smíchem Alice, která se ale rozhodně ani na svůj věk a po dvou porodech nemá za co stydět.

Vypadá lépe než kdy předtím. To asi dělá ten sexuálně nevybitý partner, se kterým si prý užívá erotické hrátky plnými doušky. Tak pak se samozřejmě není čemu divit, že už má těch intimních scén dost. Před kamerou už jí na to prostě nezbývá síla. Ale je to opravdová škoda, protože to, co má na hrudi, to by se mohlo považovat za národní klenot. Kdyby se někde uspořádala výstava, určitě by přišlo víc lidí, než na korunovační klenoty.

Foto: sociální sítě

 

reklama

reklama