Létající modelka Romana Pavelková: „Už jedu, ale nic nevidím!“

Byla to včera ve Vysočanech velká sláva. V rámci otevření Freestyle areálu Kolbenka samozřejmě dorazila i řada známých tváří. Jednou z nich byla modelka ROMANA PAVELKOVÁ (31), která nelenila a na trampolínách si hned zahopsala. Přitom chybělo málo a finalistka České Miss na akci málem ani nedorazila.

Tuhle kočku jen tak nepřehlédnete. A kdyby náhodou ano, ona na sebe upozorní, o to nemusíte mít strach. Buď nějakým akčním výkonem, nebo třeba hláškou, kterou jen tak nezapomenete. Modelka do Freestyle Kolbenka dorazila přesně na začátek programu. „Chtěla jsem přijet o něco dřív, ale nějak to nevyšlo,“ usmívala se záhadně.

Samozřejmě jsme chtěli znát důvod, takže musela s pravdou ven. „Prostě jsem si nevzala brýle a nemohla jsem najít správnou odbočku. Vždyť ta cedule je úplně miniaturní, nemůže být větší než list papíru A4.“ Bože, ochraňuj nás! „Ale nebojte se ničeho, řidička jsem fakt dobrá,“ culila se sympatická zrzka, když jsme na ni zůstali zírat s otevřenou pusou. Pravdou je, že arénu nakonec našla, takže to s tím zrakem zase nebude až tak zlé.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama