Tři profesionální zlatokopky skončily na dlažbě! Budou se muset vzdát života v luxusu?

Tohle opravdu nečekaly. Byly zvyklé, že jim všichni leží u nohou a svět se točí kolem nich. Jenže tyto tři milovnice peněz se přepočítaly a dostaly padáka. Ze dne na den skončili jako redaktorky jednoho webu. Co teď DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21), NELA SLOVÁKOVÁ (26) a ORNELLA KOKTOVÁ (23) budou dělat?

Myslely si, že se výpovědi nikdy nemohou týkat jejich osoby. Jenže se šeredně mýlily. Ze dne na den skončily na dlažbě a tudíž bez stálé práce, na kterou byly zvyklé. Jak Dominika Myslivcová, Nela Slováková a Ornella Koktová budou teď prezentovat svou „práci“, když se jako bloggerky na jednom webu zviditelňovaly a to jim přinášelo víc kšeftů? Nyní nemají vlastně nic, možnost stálého příjmu je ta tam. Třeba Ornella tím dost přispívala do rodinného rozpočtu, kde teď mají hluboko do kapsy.

Přitom si myslela, že plodí dítě s milionářem, jenže se spetla a musí se dost otáčet, aby měli s Josefem Koktou co do pusy. „Ano, je pravda, že jsem skončila jako jedna z hvězdných bloggerek. Nicméně naše spolupráce byla příjemná a jsem za ni i celou zkušenost opravdu ráda. Dalo mi to mnohé, časem jsem si našla svůj styl psaní, který čtenáře bavil. Do budoucna nevylučuji, že se v jistém měřítku budu psaní dál věnovat,“ potvrdila Ornella a pokračovala: „Můj odchod z redakce Extra.cz rozhodně nevnímám jako konec světa. Pro mě to byla úžasná zkušenost a bavilo mě psát o společenském dění. Nicméně do budoucna nevylučuji absolutní konec s mým psaním. K tomu opravdu není potřeba jedna redakce. Nicméně jsem člověk, co věří v osudu. A zkrátka jsem přesvědčena o tom, že osud mi jen jedny dveře zavírá, protože něco nového bude začínat. Ať už je to třeba hraní v divadle U hasičů, anebo připravování nového televizního projektu. A co se týče mého soukromí? V něm mám manžela, co se dobře rehabilituje po operaci a syna, který je zdravý a oslavil zrovna třetí narozeniny. Víc už nechci rozebírat, ale závěr je snad jasný. Jestli tohle je dlažba, tak já jsem turecký paša v klaunských kalhotách.“

Ani Dominka nedostávala zrovna zanedbatelnou částku. Sice se prezentuje, že ji živí bohatí muží, ale ono na tom zas tolik pravdy nebude. Bloggerka dře každý den, aby měla na drahé serepetičky, kterými se pak chlubí na sociálních sítích. Teď ale bude možná opravdu muset zalovit v rybníčku zazobaných podnikatelů, aby se nemusela vzdát růžových hadříčků a botiček. „Ukončili jsme spolupráci, to je pravda. Ale dál to nechci komentovat,“ nebyla příliš Myslivcová příliš sdílná.

To Nela Slováková se až to uzávěrky článku nevyjádřila vůbec přesto, že jsme ji stejně jako její exkolegyně samozřejmě kontaktovali. Ani ona to teď nebude mít lehké. Její blog byl poslední, co ji pojilo s mediálním světem, který tak miluje a který z ní alespoň na chvíli udělal hvězdu. Jinak po Nele neštěkne ani pes a její přítel bude mít co dělat, aby uspokojil její potřeby. Přeci jen dovolené v Dubaji několikrát do roka se trošku prodraží a sama Nela by to opravdu neutáhla. Vždyť kromě předvádění svého těla nedělá nic.

Takže holky, šupky dupky k pásu do továrny! Víte, že bez práce nejsou koláče?

Foto: sociální sítě

reklama

reklama

Tři profesionální zlatokopky skončily na dlažbě! Budou se muset vzdát života v luxusu?

reklama