Myslivcová: Sport miluju, ale mám strašně líné kamarády!

Jednou ze známých tváří, které se objevila na včerejší otvíračce Freestyle arény Kolbenka, byla i DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21). Česká Barbie si dokonce hned vyzkoušela, jaké to je zadovádět si na trampolínách. Jak přiznala, tolik pohromadě jich ještě neviděla, ostatně jako většina přítomných.

Veřejnost už Freestyle arénu sice využívá několik týdnů, nyní však došlo k oficiálnímu otevření Freestyle Areny Kolbenka. V jedinečném a na české poměry hodně ambiciózním areálu najdete vše, aby jste uspokojili vaši sportovní dušičku. Na opening party, kterou moderovali Veronika Farářová a reprezentační trenér českých akrobatických lyžařů Lukáš Vokatý, se dobře bavila i Myslivcová.

Sexy blondýnka přiznala, že sport je pro ni denním chlebem. „Miluju pohyb. Jenže mám strašně líné kamarády. Když volají, že někam zajdeme, tak na jídlo. Hýbat se, to ne,“ smála se růžová princezna, která na akci přinesla několik svých kalendářů, které nafotil Filip Matušinský. Výtěžek z jejich prodeje jde na konto postižené Karolínky, stejně jako honorář, který Dominika za focení dostala.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama