Lenka Vacvalová: Každý rok má po svém boku jiného chlapa!

Není řeč ovšem o boku partnerském, ale moderátorském. Atraktivní zrzka, slovenská moderátorka LENKA VACVALOVÁ (26) bude už pátým rokem moderovat soutěž Miss a Mister neslyšící a nedoslýchavý České republiky 2016.

Tentokrát bude společně na pódiu s moderátorem Michalem Hrdličkou. „Každý rok chci vyzkoušet něco, někoho nového. Nebo je to naopak tak, že oni se mnou nemůžou vydržet? Kdo ví,“ směje se Lenka. Moderátorka ještě přiznává, že se občas moderování s muži bojí. Podle ní jsou celkově nekolegiální. U Michala, ale tyhle obavy asi mít nemusí. Ten naopak ukázal v atelieru Jakuba Ludvíka, kde se oba v nočních hodinách sešli, aby nafotili promo fotografie, že jako týmový hráč pracovat umí a když to vyžaduje situace, dokáže se bez řečí ženě přizpůsobit. „Dávám ženám na pódiu naopak hodně prostoru,“ dodává.

Přestože byl kvůli pracovním povinnostem vzhůru od čtyř od rána, na jeho obličeji to nebylo rozhodně znát. A na jeho náladě také ne. Fotky byly hotové za necelou půlhodinku a jako pravý gentleman se nechal svou moderátorskou partnerkou bez řečí při focení koučovat. „Lenka už s Jakubem pár dobrých fotek má a já jsem se snažil to zas tak moc nekazit,“ říká Michal a kaje se, že noční focení je tak trochu jeho vina a všem zúčastněným se tímto omlouvá.

Foto: Hemrinapress

 

reklama

reklama