Kruté tajemství odkopnuté manželky Romana Vojtka: Kvůli manželovi už nechci další dítě

Je to skoro rok, co herec ROMAN VOJTEK (44) opusil svou těhotnou manželku TEREZU (38) těsně před porodem bez většího důvodu. Ona se z toho složila, ale čas rány zahojil, teď se už zas zamilovaně usmívá, jenže v ní expartner zanechal tak hluboké rány na srdci, které vyustíly v kruté rozhodnutí.

Možná ani její blízcí to nečekali. „Rozhodla jsem se, že už prostě další dítě nechci, po všech zkušenostech, co mám, bych už to nezvládla, kdyby se mělo opakovat, co už se v minulosti stalo. A co mohli všichni sledovat v přímém přenosu,“ prozradila sexy Tereza.

Není se vlastně čemu divit. Pro ženu to musel být obrovský šok, když se těšíte na vytouženého syna Benedikta, ale před jeho narozením vás jeho táta zradí a nechá na všechno sám. Spolu mají ještě dceru Editu (5), ale prý se herec moc na jejich výchově stejně nepodílel. „Věčně jsem byla na  vše sama, nechci si stěžovat, ale proto bych už do dalšího dítěte nešla, nezvládla bych to ani psychicky, ani fyzicky,“ uzavřela své smutné vyprávně Tereza, která se teď hřeje v náruči fešného hokejisty a cítí se s ním v bezpečí.

Foto: archiv

reklama

reklama