Fanoušci Arsenalu slaví! S nadějným záložníkem přijde i tahle kočka!

Fanoušci Arsenalu Londýn mají v poslední době hodně důvodů k radosti. I když to tak nevypadalo, jejich miláčci se díky poslednímu kolu Premier League vyšvihli na konečné druhé místo v tabulce. A to je vzhledem k mizérii posledních let docela slušné. Teď klub navíc podpsal hvězdu, za kterou zaplatil nekřesťanské peníze. Ale co, když je tam bonus!

Že na Emirates přijde GRANIT XHAKA (23) je určitě super. Švýcarský záložník, který přichází z Borussie Monchengladbach, je jednou z největších mladých hvězdiček, které pobíhají po evropských trávnících. Takže třicet milionů liber je celkem dobrá investice, která by se měla vrátit mnohonásobně. Jenže je tu ještě něco, co fans Arsenalu lehtá pod pupíkem.

S mladým borečkem totiž do Londýna dorazí i jeho sexy přítelkyně. LEONITA LEKAJ (24) je opravdu výstavní kousek! Páreček, který by jen těžko zapíral albánské předky, je už rok zasnoubený. „Moc se těšíme. Tohle město je nádherné a já jsem Arsenal vždy obdivoval, byl můj sen si zde zahrát,“ pronášel klasické fráze fotbalista. Přisadil si manažer Gunners Arsene Wenger. „Sledovali jsme ho dlouho a je přesně tím hráčem, kterého potřebujeme. Čeká ho skvělá budoucnost.“ To jistě čeká. S takovou roštěnkou…

Foto: Instagram

reklama

reklama