Kožíšek boural a skončil v klepetech, Bendová drandila bez problémů!

Ač řidičák má už řadu let a autem jezdí bez větších problémů, s kolem si příliš netyká. Kouzelník PAVEL KOŽÍŠEK (45) raději šlape na plyn, než na šlapky. Jeho zkušební jízda na dopravním hřišti skončila pádem z vozítka a přítomný policista, aby se mu mág náhodou nevypařil, mu nasadil slušivá „klepeta“.

Naštěstí to bylo jen na nečisto. „Budu muset potrénovat. Je fakt, že kvůli pracovním povinnostem více času strávím za volantem, než za řídítky, takže to napravím a s rodinou si určitě brzy společně vyrazíme do přírody. Počasí se pomalu, ale jistě zlepšuje, tak proč ne. Koneckonců je to i prevence před podobnými pády, které jsem tu předvedl,“ uvedl s úsměvem Pavel, který vyvedl svoji kompletní rodinku na dopravnězábavnou akci Zkus to Ne!Bezpečně.

To herečka a moderátorka ALICE BENDOVÁ (42) podobné problémy s policií neměla. Bravurně zvládla kočírovat vše, co si „osedlala“ a po areálu se pohybovala rychle a bezpečně. „Skvělá záležitost. Tyhle dopravní prostředky mám ráda. Ne, že bych se v nich vydala na dovolenou, ale drobná projížďka utuží tělo a fyzička se raduje. Není nad to projet se za vlastního přičinění, ovšem nic se nesmí přehánět,“ vysvětlila Alice a po pár okružních jízdách svou exhibici ukončila.

Jen na skok se na Strahově objevila i rodinka Petra Jákla. V rychlosti si omrkla, co vše se návštěvníkům akce nabízí a pak popílila za dalšími povinnostmi. Jak ale stačil v kvapu Petr přeci jen prozradit, chystá coby producent film o mladém Janu Žižkovi, který by se měl začít natáčet v příštím roce a měl by to být, podle jeho slov, historický velkofilm.

Foto: Herminapress

reklama

reklama