Batulková coby zastupitelka v Kolodějích skončila! Kšefty s pozemky a zásek 1,5 milionu!

Po patnácti měsících, kdy působila v zastupitelstvu městské části Praha – Koloděje, herečka DANA BATULKOVÁ (58) ze svého postu odstoupila. Na uvolněnou židli zastupitele odmítl nastoupit i její syn Jakub Prachař. Děly se tam ale velké věci!

Svou roli zastupitelky herečka pojala jako postavu z  venezuelské telenovely. Nechyběla oddanost ke svému stranickému lídrovi Passerovi a nenávist vůči komukoliv, jehož určil. Společná láska k penězům byla reprezentována touhou po změně územního plánu a zhodnocování pozemků. Hluchá místa telenovely byla vyplňována nevěrou rodinných příslušníků. Pokud jde o soukromé problémy, to je vlastně její věc. Ať se doma třeba staví na hlavu. Bohužel pro občany městské části, důsledky jejího „kralování“ už však pocítí na vlastní kůži.

Koloděje nečekají dobré časy. Batulková jim zřejmě zařídila mnohem krutější realitu, než bývají scénáře reality show. Sice se vyhnou druhým předčasným volbám, protože stačí, když pět zbývajících zastupitelů podrží své funkce. Batulková je ale vystavila do nezáviděníhodné situace. A jen tak mimochodem, kdo jste náhodou stačili shlédnout nějaký z dílů seriálu Drazí sousedé, než ho Nova stáhla pro jeho trapnost a nezájem, vzpomínáte, co v něm hrála Dana Batulková? Ano, správně. Zastupitelku. A dopadla jako sedlák u Chlumce před kamerou, stejně jako v reálu.

Herečka ve své naivitě prohlásila, že v kolodějském zastupitelstvu nedělala nic. Jiného názoru je však kontrola z magistrátu Prahy, která zjistila, že z rozpočtu 6 milionů Kč bylo zašantročeno 1,5 milionů Kč. Při inventarizaci majetku vznikl schodek 500 tisíc Kč a ÚOHS (Útvar pro ochranu hospodářské soutěže) udělil městské části pokutu ve výši 250 tisíc Kč. Batulková zatím své odstoupení nikterak nekomentovala. Asi až čas ukáže, zda se bude ještě politicky angažovat nebo se svým odstoupením probudila ze své naivní bubliny.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama