Bendová si nechala vylepšit nohy! Uvnitř fotky ze zákroku!

Herečka ALICE BENDOVÁ (42) se jehel nebojí! Po nedávném zvýraznění kontur rtů, tentokrát podstoupila sklerotizaci žil. V létě ji čekají dvě nové role, proto chce mít nohy na filmovém natáčení naprosto dokonalé bez viditelných žilek.

Hlavním důvodem, proč se rozhodla neinvazivní zákrok podstoupit, jsou metličkové žilky, které z dálky vypadají jako modřiny. V létě jsou při nošení krátkých šatů obzvlášť viditelné. Mimo pracovních aktivit Alice o prázdninách plánuje také odpočívat.

Chystá se s přítelem k moři, její motivace po krásných nohách na počkání je tedy o to větší! „Viditelné žilky na nohou mě trápí opravdu dlouho. Chodím s nimi po světě  již 9 let. Zbytečně. Vpravením sklerotizačního roztoku do žíly bylo během minuty po problému. Naprosto bez bolesti a jakýchkoli omezení po zákroku. Pan doktor Baláž byl skvělý, jehličku jsem vůbec necítila,“ uvedla nadšená herečka, která se zákroku vůbec nebála a byla překvapená, že problém, který ji trápil tak dlouho, zmizel během několika sekund.

Sklerotizace žil je neinvazivní, nebolestivá ambulantní metoda odstranění malých a středně velkých povrchních varixů. Jedná se o aplikaci léčiva mikro-jehlou do postižené žíly. To žilní stěnu rozruší a výsledným efektem je vymizení žilní kresby. Na sklerotizaci se používá buď čistý sklerotizační roztok nebo pěna. Alice byla z výsledku přímo nadšená. Prozradila, že po porodu se žilky na nohou výrazně zhoršily a jejich viditelnost ji opravdu trápila. Uvítala, že po zákroku nejsou žádná výrazná omezení. Navíc, o své nohy se už nemusí bát!

Foto: Klinika YES VISAGE

reklama

reklama